Chcę uwolnić się od raka. Chcę żyć dla moich córek i męża!

Justyna Dąbrowska, CHEŁM,
numer zbiórki: 110975

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Justyna Dąbrowska, mam 39 lat, mieszkam w Strupinie k/Chełma. Jestem żoną i mamą trzech wspaniałych córek, najmłodsza ma zaledwie 4 lata. W styczniu zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi, określonego jako bardzo agresywny, który szybko rośnie. Tylko natychmiastowa terapia oraz kosztowne leczenie może sprawić, że będę zdrowa. Muszę zebrać 100.000,00 zł na niezbędne leczenie, które nie jest refundowane.

Do niedawna myślałam, że ryzyko ciężkiej choroby mnie nie dotyczy. Zdrowo się odżywiałam, nie paliłam, uprawiałam sport i prowadziłam aktywny tryb życia. W mojej bliskiej i dalszej rodzinie nie występowały żadne choroby nowotworowe. Niestety bardzo się myliłam.

Pierwsze oznaki choroby (ropień z wyciekiem) pojawiły się już rok temu dlatego wykonywałam liczne badania diagnostyczne. Odwiedziłam kilku różnych lekarzy, którzy diagnozowali infekcję bakteryjną i leczyli mnie różnymi rodzajami antybiotyków. Przez minione dwanaście miesięcy żadna terapia nie przynosiła oczekiwanych efektów, a choroba bardzo się rozwinęła.

W styczniu zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi. Nowotwór T3N0M0 luminal B HER2(3+) jest określany przez lekarzy jako bardzo agresywny, który szybko rośnie.  Tylko natychmiastowa terapia oraz kosztowne leczenie może sprawić, że będę zdrowa. Rozpoczął się  bardzo trudny dla mnie czas, a zwłaszcza dla mojej rodziny. Jestem w trakcie chemioterapii refundowanej neoadiuwantowej Ac, następnie mam otrzymać Docetaxel + Trastuzumab. Obecnie jestem pod opieką lekarzy z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, za których troskliwą opiekę serdecznie dziękuję.

Aby leczenie było skuteczne, muszę mieć dodatkową chemię oraz leki sprowadzane z zagranicy, potwierdzone przez konsylium polskich i zagranicznych lekarzy. Dzięki jej zastosowaniu prawdopodobieństwo wystąpienia przerzutów zmaleje aż o 11%, a za tym wzrosną moje szanse na przeżycie.

Nierefundowane są leki, które dostałam w zaleceniu lekarskim, a są sprowadzane zza granicy.

Przeraża mnie myśl, że mogę nie doczekać dnia, gdy moja najmłodsza córka pójdzie do pierwszej klasy, a starsze będą zdawały maturę. Mam wspaniałą rodzinę, kochającego męża, piękne i mądre córeczki, które są dla mnie wszystkim. Chcę się cieszyć moją dużą rodziną, doczekać wnuków i późnej starości. Będę walczyć z całych sił o zdrowie. Bez Waszej pomocy sobie nie poradzę, dlatego z całego serca proszę o pomoc, bo bardzo chcę żyć. 

Bardzo liczę na pomoc, wierzę, że dzięki Wam uda mi się zebrać całą kwotę i odzyskam zdrowie. Będę wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę, która może przedłużyć mi życie, które tak mocno kocham.

Darowizny na rzecz leczenia Justyny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Wiara czyni cuda i ludzie którzy mocno kochają i wspierają.Życzę ZDROWIA, Wiary i Nadziei. Wszystko będzie dobrze ,trzymam kciuki z całego serca? 289

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Pani Justyno, dużo sił i wiary. 274

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Trzymam za Panią kciuki! Wszystkiego dobrego! 226

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
16,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
9,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
16,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 072.40 zł
2022.03.09
Wypłata: 261,46 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.12.27
Wypłata: 1 215,34 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.05.03
Wypłata: 431,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.