Pomóż Kasi w walce z rakiem piersi

Katarzyna Młyńska, Wejherowo,
numer zbiórki: 111127

slide1

Dziennik

2021.08.04
Kochani, za chwilę minie rok od leczenia. Na dzień dzisiejszy mam dobre rokowania, wyniki wzorowe, co bardzo mnie uszczęśliwia, mam nadzieje, że tak zostanie. Trauma i lęk jest nadal dużym problemem, który przepracowuję z psychologiem. Teraz żyję jak kiedyś z pełną czupryną włosów, rzęsami i opalenizną. Cieszy mnie wszystko, co kiedyś było dla mnie niewidoczne. Uroczyście zrobiłam swoją 50-tkę wśród rodziny, przyjaciół i znajomych. Po całej pandemii, izolacji było to dla mnie wyjątkowe spotkanie bez raka, z najbliższymi. Jeszcze raz dziękuję wszystkim Darczyńcom za pomoc, Paniom z fundacji, bo robią dobrą robotę dla nas chorych.
Z całego serca Wszystkim dziękuję, pozdrawiam i życzę zdrowia,

Kasia
2020.11.09
Witam wszystkich i przepraszam, że tak długo nie dawałam znaku życia. Jestem już po radio i brachyterapii - to trwało, ale jest już po. Niedawno miałam badanie usg - wszystko jest w porządku, jakieś płyny, stan zapalny, ale raka nie widać, co bardzo mnie cieszy. Czeka mnie jeszcze sześć wizyt na podanie herceptyny, potem rezonans, który w moim przypadku jest najbardziej wiarygodny. Jestem pełna optymizmu, choć pandemia zamknęła mnie w domu w izolacji od rodziny i znajomych, co bardzo przytłacza mnie psychicznie. Wiem, że jest to trudne dla każdego z nas. Mam nadzieję, że to przetrwamy i wróci to, co było. Dziękuję i wszystkim życzę zdrówka!
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL DE

Mam na imię Kasia. Mam 48 lat. Jestem żoną, matką 2 wspaniałych synów i babcią czworga wnucząt, które są moim światłem i miłością. To dla nich, rodziny, przyjaciół i znajomych chcę pokonać raka piersi, którego wykryto 3 miesiące temu.

 

Aby zwiększyć szansę wyleczenia oprócz chemioterapii potrzebuję leku PERTUZUMAB (Perjeta), który nadal nie jest refundowany (mimo decyzji Ministerstwa Zdrowia o refundacji w leczeniu przedoperacyjnym, NFZ musi wdrożyć procedurę przetargową, co potrwa nawet do roku). Od 23 września zaczynam 3-miesięczną chemioterapię czerwoną, po tym czasie otrzymam lek Trastuzumab, ale dodając do niego Pertuzumab tworzy się tzw. podwójną blokadę raka piersi HER2 dodatniego, która zdecydowanie zwiększa moje rokowania. Na dzisiaj potrzebuję 4 dawki, których koszt to około 47 tys. zł.

 

Ani ja, ani moja rodzina nie dysponuje tak ogromną kwotą, więc zmuszona jestem prosić o pomoc, co nie jest dla mnie łatwe.  

Za dobroć, serce i okazane wsparcie SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Ich heiße kasia Ich bin 48 Jahre alt. Ich bin eine Frau, Mutter von zwei wundervollen Söhnen und Großmutter von vier Enkeln, die mein Licht und meine Liebe sind. Für sie, eine Familie von Freunden und Bekannten, möchte ich Brustkrebs besiegen, der vor 3 Monaten entdeckt wurde.
Um die Heilungschancen zu erhöhen, benötige ich neben der Chemotherapie PERTUZUMAB (Perjeta), das immer noch nicht erstattet wird (trotz der Entscheidung des Gesundheitsministeriums über die Erstattung im präoperativen NHF muss ein Ausschreibungsverfahren durchgeführt werden, das bis zu einem Jahr dauert). Ab dem 23. September beginne ich eine dreimonatige rote Chemotherapie, nach der ich das Medikament Trastuzumab erhalten werde, aber durch Zugabe von Pertuzumab, dem sogenannten Doppelte Blockade von HER2-positivem Brustkrebs, was definitiv meine Prognose erhöht. Für heute brauche ich 4 Dosen, die ungefähr 47.000 kosten. zł.

Słowa wsparcia

donor2
Grzegorz Kramp
4 lata temu
Trzymaj się ciocia 538
donor2
Właściciel zbiórki
bardzo dziękuje

donor2
Iwona Jankowska
4 lata temu
Kasiu wierzę, ze wspólnie uda nam się w szybkim czasie wspomóc Twoje leczenie. Nie poddawaj się!❤️ 492
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuje z całego serduszka .

donor2
Justyna Justyna
4 lata temu
Kaśka WYGRASZ!!!!! ❤️❤️❤️ 483
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuje aniele

donor2
Aleksandra Kramp
4 lata temu
Damy rade piękna ? 426
donor2
Właściciel zbiórki
anioły istnieją

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
10,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Damian Rosiak
3 miesiące temu
1,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
1,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   35.10 zł
2023.11.14
Wypłata: 1 012,18 zł, przeniesienie środków na zbiórkę Lidia Sulejczak
2020.07.23
Wypłata: 310,38 zł, kategoria wydatków: transport
2020.05.23
Wypłata: 295,20 zł, kategoria wydatków: inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.