Wstrzymuje zbiórkę, dziękuje za wpłaty

Beata Żochowska-Cukier, Zakopane,
numer zbiórki: 110862

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2019.07.01
Witam Dawno się nie odzywałam , ale ten drań nie odpuszcza. W marcu dowiedziałam się o kolejnych przerzutach, tym razem wątroba. Obecnie jestem po 5 dawkach chemioterapii, jeszcze jedna i w lipcu tomografia. Niestety, ale leku , który brałam - Afinitor- nie mogę już zażywać ze względu na przerzuty w tkankach miękkich. Ale ja nie odpuszczam i walczę dalej. Po chemioterapii czeka mnie jeszcze zabieg termoablacji wątroby. Jednocześnie pragnę wszystkim podziękować za dotychczasowa pomoc oraz oddanie 1 % podatku. Pozdrawiam bardzo serdecznie życząc dużo zdrowia. Beata
2018.11.23
Kochani!!! Pragnę wszystkich poinformować, że Firma Novartis podjęła się sfinansowania mojego dalszego leczenia lekiem Afinitor. W związku z tym PROSZĘ NIE wpłacać pieniążków na moje konto. Jednocześnie chciałabym BARDZO PODZIĘKOWAĆ za pomoc. Kłaniam się wszystkim nisko za cudowne wsparcie. Myślę, że resztę pieniążków od Państwa wykorzystam na rehabilitację. Serdecznie wszystkich pozdrawiam życząc dużo zdrowia. Beata Żochowska- Cukier
2018.09.25
Dziękuję bardzo wszystkim za wspaniały odzew i wsparcie. Biorę drugie opakowanie leku Afinitor, czuję się dobrze, a co do skuteczności leczenia, dowiem się po badaniach w listopadzie. Niedługo skorzystam z pieniążków przez Was ofiarowanych na zakup kolejnej, miesięcznej kuracji, która wynosi 10,500 zł. Jeszce raz serdecznie DZIĘKUJĘ!!! Pozdrawiam gorąco, Beata

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   16 037.31 zł
2022.03.21
Wypłata: 584,46 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.01.30
Wypłata: 454,79 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.01.03
Wypłata: 440,93 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Na ten moment wstrzymuje zbiórkę.

Dziękuje za wpłaty.

**************************************************************************************************

Witam, mam na imię Beata, mam 49 lat, a od 29 lat pracuję jako pielęgniarka w Klinice Ortopedii w Zakopanem.

W 2009 roku rozpoznano u mnie raka piersi. Przeszłam operację piersi lewej, chemio, radio i hormonoterapię.

W 2012 roku wykryto przerzut nowotworu do kości udowej prawej. Zmianę z kości usunięto chirurgicznie, potem przeszłam serię naświetlań i kontynuowałam leczenie doustnie i dożylnie.

Mimo intensywnego leczenia w 2015 roku badania potwierdziły dalszy postęp zmian nowotworowych w kościach. Lekarze włączyli nowe leki i przeszłam kolejną serię napromieniania, tym razem kości krzyżowej, kręgów lędźwiowych i piersiowych. Niestety leczenie nie przynosi oczekiwanych skutków. Od stycznia 2018 roku stwierdzono kolejne przerzuty. Zastosowano leczenie ortopedyczne polegające na „cementowaniu" kości krzyżowej oraz radioterapię. 

Coraz częściej słyszę informację o wyczerpaniu możliwości terapeutycznych. Mimo to nie załamuję się. Mam w sobie bardzo dużo siły i determinacji, aby walczyć. Ostatnio pojawiła się szansa leczenia lekiem, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt miesięcznej terapii wynosi ok. 10 000 złotych, co w dłuższej perspektywie znacznie przekracza moje możliwości finansowe.

Mam świadomość, że być może jest to dla mnie jedyna szansa, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup kolejnych dawek leku.

Mimo wieloletniej choroby i przerażającego rozpoznania jestem aktywna zawodowo. Mój zawód jest moją pasją, a możliwość wyjścia z domu, obecność w pracy, kontakt z pacjentami i współpracownikami daje mi motywację do życia. Nie czuję się pacjentką w stanie terminalnym. Mam w sobie bardzo dużo woli i radości życia, mnóstwo planów na przyszłość.  

Za mną długa terapia, która mimo braku spektakularnej skuteczności i wielu cierpień, które przysporzyła, pozwala mi nadal cieszyć się życiem. Wierzę, że dostałam nową szansę na zatrzymanie postępu choroby. Ufam, że dzięki Waszej pomocy będę mogła z tej szansy skorzystać, żyć pełnią życia i nadal pomagać chorym.

Beata Żochowska-Cukier

 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Duuużo zdrowia!!! 281

donor2
Agnieszka Janczak
3 lata temu
Walcz kochana z usmiechem na twarzy ! Jestem z z Toba sercem :* 280

donor2
Mieczysław Kucharski
3 lata temu
Trzymaj się i nie poddawaj się. Pozdrowienia od Mietka i Celiny 275

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Życze powrotu do zdrowia! 269

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
19,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
66,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
18,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
6,80 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.