Patrycja walczy z guzem mózgu

Patrycja Spodzieja-Zielony, Komorniki,
numer zbiórki: 111763

slide1

Dziennik

2023.02.12

Szanowni Państwo,


dziękuję z całego serca za nieocenione wsparcie finansowe mojego leczenia, w tak trudnym dla mnie okresie życiowym. Podarowaliście mi Państwo nadzieję na lepsze jutro, a każde dobre słowo dodawało mi sił do zmagań z chorobą.  
Dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę ludziom wielkiego serca. Wierzę, że okazane mi dobro do wszystkich Państwa powróci. 
Jestem głęboko poruszona bezinteresowną pomocą, którą mi Państwo okazaliście, jeszcze raz dziękuję zachowując wszystkich Państwa w moim sercu i cichej modlitwie.


Z wyrazami największego szacunku
Patrycja Spodzieja-Zielony

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Patrycja, mam 44 lata, cudownego syna Igora oraz męża. W styczniu tego roku przewróciłam się w pracy i straciłam przytomność. Diagnoza była szokująca – glejak wielopostaciowy IV stopnia. Cały rok zmagałam się ze śmiertelną chorobą, miałam operację, przeszłam radioterapię i jestem w trakcie chemioterapii. Niestety najnowszy wynik rezonansu magnetycznego wykazał, że guz szybko odrasta. Muszę kolejny raz mieć operację. Chcę żyć, walczyć i wychować mojego syna.

 

Zostałam zakwalifikowana do leczenia terapią Nanotherm. To innowacyjna metoda, która polega na wprowadzeniu bezpośrednio do guza mózgu lub w miejsce po guzie, nanocząsteczek z tlenkiem żelaza. Następnie odpowiednia temperatura niszczy lub trwale uszkadza komórki rakowe, które przetrwały zabieg operacyjny, ale nie uszkadza zdrowych struktur. Operacja planowana jest w Polsce, natomiast kontynuacja leczenia odbędzie się w niemieckiej klinice.

Koszt pierwszego podania nanocząsteczek do mózgu i pobyt w niemieckiej klinice wynosi 200 000 złotych. Niestety, ta terapia nie jest refundowana w Polsce, dlatego proszę Państwa o pomoc. To jest jedyna moja nadzieja. Jeszcze tyle pięknych chwil przede mną...

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
Jedziemy z tym glejakiem!!! 115

donor2
Karolina Czerner
5 miesięcy temu
Pati jedziesz z tym dziadostwem! 89

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
Wspólnie go pokonamy! #sushiteam ♥️ 87

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
Patrycja, jesteśmy z Tobą :) 80

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Kamila i Tomasz
2 miesiące temu
1 000,00 zł
Pati, bądź silna bo tak jak pisałaś jeszcze wiele pięknych chwil przed Tobą wraz z Twoją rodziną. Niech moc będzie z Tobą. Mnóstwo uścisków ze Szczecina. 22

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Joanna i Dariusz
4 miesiące temu
500,00 zł
Szczecin wysyła moc energii - bądź dzielna Pati 48

donor2
Darczyńca 880154
4 miesiące temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3 196.60 zł
2023.01.13
Wypłata: 5 500,00 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna
2023.01.12
Wypłata: 52 000,00 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna
2023.01.06
Wypłata: 17 500,00 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.