Diagnostyka, pomoc psychologiczna, leczenie

Marta Kawecka-Smolińska, Warszawa,
numer zbiórki: 111706

slide1

Opis zbiórki

PL

Kilka słów aktualizacji:

 

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty oraz słowa wsparcia. Jestem juz po drugiej, radykalnej operacji oraz wyczerpujących 4 cyklach chemioterapii, która wiązała się z dłuuugimi, 5-dniowymi pobytami w szpitalu.

Terapia odniosła skutek. Tomografia wykazała brak rozsiewu nowotworowego, markery także spadły na tyle, że są w normie. Wszystko wskazuje na to, że nowotwór jest w fazie remisji. O wyzdrowieniu mówi się, gdy nie ma nawrotów przez 5 kolejnych lat. Trzymajcie kciuki! :)

Teraz czeka mnie kolejne wyzwanie - powrót do normalności fizycznej i psychicznej. Wypracowanie kontroli nad moim życiem, konsultacje i zmiany codziennych nawyków. 

Zebrane pieniądze przeznaczę na pokrycie kosztów prywatnych wizyt u specjalistów, pomoc psychologiczną oraz leczenie stomatologiczne po chemioterapii.

Raz jeszcze dziękuję!!!

------------------------------------

 

Cześć,

 

nazywam się Marta. Jestem artystką wizualną. Zajmuję się malarstwem, rysunkiem, animacją, sztuką dźwięku, realizacjami w przestrzeni publicznej oraz edukacją artystyczną. Lubię współpracować. Choroba zaskoczyła mnie nagle, podczas przygotowań do wystawy. Prywatnie mam wspaniałego męża, rodziców oraz wielu przyjaciół, których wsparcie pozwoliło mi z optymizmem przejść przez pierwszy, trudny etap choroby, a teraz zmobilizowało do szukania najlepszych możliwości leczenia.

 

Wszystko zaczęło się dosyć banalnie. Przez miesiąc cierpiałam na dolegliwości trawienne i bóle brzucha, co skłoniło mnie do wizyty u lekarza. Gdy poszłam na badanie USG jamy brzusznej, okazało się jednak, że mam olbrzymiego guza wychodzącego prawdopodobnie z lewego jajnika. Lekarz skierował mnie w trybie pilnym do szpitala, radząc, aby pojechać od razu na SOR, co też zrobiłam. W szpitalu zostałam zatrzymana i dwa dni po badaniu USG przeprowadzona została operacja wycięcia guza. Czekam obecnie na wynik badań histopatologicznych. Diagnoza z karty wypisu brzmi: nowotwór złośliwy jajnika.

 

Zależy mi na dostępie do najnowocześniejszej diagnostyki oraz opieki psychologicznej, aby jak najszybciej wrócić do pełni sił psychofizycznych, pozwalających na realizowanie moich pasji i dzielenie się nimi z innymi.

Słowa wsparcia

donor2
Janina T
10 miesięcy temu
Trzymaj się mocno i dbaj o siebie <3 92

donor2
Kasia M.
10 miesięcy temu
Marta, trzymaj się, inwestuj teraz w zdrowie psychiczne i fizyczne, będę rozpowszechniać zbiórkę. Myślę o Tobie ❤️ 87

donor2
Mikołaj Komendowski
10 miesięcy temu
🙏🏻❤️‍🩹 60

donor2
Łukasz Z
7 miesięcy temu
Trzymaj się Marta, będzie dobrze! 60

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Łukasz Z
7 miesięcy temu
300,00 zł
Trzymaj się Marta, będzie dobrze! 60

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0.40 zł
2023.06.01
Wypłata: 1 750,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2023.03.08
Wypłata: 1 000,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2023.01.30
Wypłata: 750,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.