Diagnostyka, pomoc psychologiczna, leczenie

Marta Kawecka-Smolińska, Warszawa,
numer zbiórki: 111706

slide1

Opis zbiórki

PL

Cześć,

 

Nazywam się Marta. 
Jestem artystką wizualną.Zajmuję się malarstwem, rysunkiem, animacją, sztuką dźwięku, realizacjami w przestrzeni publicznej oraz edukacją artystyczną. Lubię współpracować. Choroba zaskoczyła mnie nagle, podczas przygotowań do wystawy.
Prywatnie mam wspaniałego męża, rodziców oraz wielu przyjaciół, których wsparcie pozwoliło mi z optymizmem przejść przez pierwszy, trudny etap choroby, a teraz zmobilizowało do szukania najlepszych możliwości leczenia.

 

Wszystko zaczęło się dosyć banalnie. Przez miesiąc cierpiałam na dolegliwości trawienne i bóle brzucha, co skłoniło mnie do wizyty u lekarza. Gdy poszłam na badanie USG jamy brzusznej, okazało się jednak, że mam olbrzymiego guza wychodzącego prawdopodobnie z lewego jajnika. Lekarz skierował mnie w trybie pilnym do szpitala,radząc aby pojechać od razu na SOR, co też zrobiłam. W szpitalu zostałam zatrzymana i dwa dni po badaniu USG przeprowadzona zostala operacja wycięcia guza. Czekam obecnie na wynik badań histopatologicznych. Diagnoza z karty wypisu brzmi: nowotwór złośliwy jajnika.

 

Zależy mi na dostępie do najnowocześniejszej diagnostyki oraz opieki psychologicznej, aby jak najszybciej wrócić do pełni sił psychofizycznych, pozwalających na realizowanie moich pasji i dzielenie się nimi z innymi.

Słowa wsparcia

donor2
Kasia M.
20 dni temu
Marta, trzymaj się, inwestuj teraz w zdrowie psychiczne i fizyczne, będę rozpowszechniać zbiórkę. Myślę o Tobie ❤️ 14

donor2
Darczyńca Anonimowy
18 dni temu
Marta, będzie dobrze :) 10

donor2
Janina T
16 dni temu
Trzymaj się mocno i dbaj o siebie <3 10

donor2
Mikołaj Komendowski
15 dni temu
🙏🏻❤️‍🩹 8

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 dni temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Hanna Nieznańska
4 dni temu
50,00 zł

donor2
Ewa Sikora
5 dni temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   4 091.40 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.