Na ten moment zawieszam zbiórkę. Dziękuję za wpłaty.

Jadwiga Kwiecińska, Nowa Dęba,
numer zbiórki: 110586

slide1

Dziennik

2021.02.10
Kochani! Czuję się bardzo dobrze. Wróciłam do pracy i jestem bardzo szczęśliwa. Ostatnie badanie kontrolne nie wykazało wznowy choroby. Cudowna informacja. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie, pomoc, za słowa otuchy i za wszystkie wpłaty. Obecnie zawieszam zbiórkę. Jeszcze raz gorąco dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam.
2020.03.04
Moi Drodzy, sytuacja jest pod kontrolą, ale cały czas muszę być czujna - regularne konsultacje lekarskie, badania, dużo przyjmowanych leków. Mam nadzieję, że nadal będziecie mnie wspierać i trzymać za mnie kciuki. Pozdrawiam!

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   837.62 zł
2021.01.18
Wypłata: 753,16 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,transport
2020.02.02
Wypłata: 547,29 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,transport
2019.10.13
Wypłata: 810,48 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,transport
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Dokładnie rok temu Jadwiga, pełna życia i energii pielęgniarka, usłyszała okrutną diagnozę. Guz mózgu. Świat Jadzi runął. Niedowierzanie, strach, rozpacz. Takie były pierwsze reakcje samej Jadzi, jej Rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów z pracy. 

Obecnie Jadwiga jest po operacji usunięcia guza, po radioterapii. Nadal trwa chemioterapia, przesuwana niekiedy ze względu na zły stan zdrowia, czy nieprawidłowe wyniki. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli mogliśmy uzyskać pomoc dla Jadwigi. Głównie zwroty za przejazdy do ośrodka leczenia i zakupy leków. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie.

Darowizny na rzecz leczenia Jadwigi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
MONIKA KULICZKOWSKA
5 lat temu
Pani Jadziu proszę walczyć i nie tracić nadziei a wygra Pani tę walkę. Wszyscy trzymamy za to kciuki!!! 371

donor2
ilona kuliczkowska
4 lata temu
Jadziu! Spontanicznie zebraliśmy tę kwotę dla Ciebie. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki. Koleżanki i koledzy - personel oddziału wewnętrznego SPZZOZ Nowa Dęba 367

donor2
ilona kuliczkowska
5 lat temu
Jadziu! Odwagi! Będzie dobrze! 348

donor2
Dorota Kaminska
5 lat temu
Pani Jadziu,trzymam kciuki. 348

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
70,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
39,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
5,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
100,00 zł
Wiara w wygraną, wtedy on nie ma szans. Dużo siły do walki i pozytywnych myśli Pani życzę. Aby nigdy się Pani nie poddała. 87

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.