Ewa prosi o wsparcie w leczeniu zaawansowanego raka piersi

Ewa Markowicz, Lębork,
numer zbiórki: 110939

slide1

Dziennik

2020.04.15
Kochani, w lutym 2020 roku usłyszałam wiadomość od lekarza: ma Pani przerzut do mózgu. Staję więc do kolejnej walki, wierząc głęboko, że wygram. Jestem po naświetlaniu punktowym mózgu i co trzy tygodnie jeżdżę do Bydgoszczy, aby pobrać chemię o nazwie kadcyla jako wlew. Po tych wlewach czuję się słabo, gorzej niż jak brałam chemie w tabletkach, ale dziękuję Bogu za każdy darowany dzień. Proszę o wsparcie, gdyż chcę zrobić badania na chemiowrażliwość, którą robią już w Polsce. Dziękuję z całego serca!
2019.12.30
Witajcie,

chciałabym Wam z całego serca podziękować za udzielone mi wsparcie finansowe w postaci 1% podatku oraz za wsparcie duchowe. Na dzień dzisiejszy wyniki są dobre. Co trzy tygodnie (czasami częściej jeśli robię zlecone badania tzn.rezonans głowy, tomograf klatki piersiowej, usg brzucha, dołów pachowych i piersi) jeżdżę do Bydgoszczy po chemię. Skutki uboczne pobierania chemii od roku są odczuwalne - między innymi bóle nóg i rąk. To wszystko jest do zniesienia i dziękuję Bogu za każdy podarowany dzień. Kolejny raz proszę o Waszą pomoc finansową. Środki przeznaczam na dojazdy do Bydgoszczy, badania oraz środki farmakologiczne nierefundowane przez NFZ.
2019.01.28
Kochani darczyńcy, chcę się podzielić dobrą wiadomością, otóż 19 grudnia miałam robiony rezonans głowy wynik: głowa czysta nie ma guzków. Chwała Panu.
Na dzień dzisiejszy jeżdżę do Bydgoszczy co trzy tygodnie po chemię.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Ewa i mam 58 lat.

W listopadzie 2017 roku wykryto u mnie złośliwego raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. Poddałam się chemioterapii. Podawano mi herceptynę, a w czerwcu miałam operację i później radioterapię. We wrześniu stwierdzono przerzut do mózgu i rozpoczęto kolejną radioterapię. Przerwano wtedy podawanie herceptyny, choć po konsultacji z profesorami należałoby ją przywrócić. W Polsce nie ma takiej możliwości.

Obecnie jestem leczona paliatywnie (biorę kapecytabinę w skojarzeniu z lapatinibem). Chciałabym wykonać badania w Berlinie (w Polsce nie ma takiej możliwości) na chemio wrażliwość. Środki wykorzystam też na konsultacje medyczne.

Za każde nawet najmniejsze wsparcie będę ogromnie wdzięczna. Dziękując w imieniu swoim i mojej rodziny.

Darowizny na rzecz leczenia Ewy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż". 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
wiara czyni cuda pozytywne myślenie uzdrawia 317

donor2
Ewelina Jadkiewicz
3 lata temu
Pani Ewuniu dzisiejsza wpłata jest od mojej sąsiadki - Katarzyny z ogromnymi pozdrowieniami??? 276

donor2
Marzena Reclaf
3 lata temu
Wierzę, że będzie dobrze a Pani jest silna i pokona chorobę. Pozdrawiam i życzę zdrowia 269

donor2
Bogusława Krzysztof Pruszak
3 lata temu
Jesteśmy z Tobą 259

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
500,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
42,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
85,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   6 318.79 zł
2022.07.30
Wypłata: 767,00 zł, kategoria wydatków: transport
2022.06.19
Wypłata: 879,70 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,transport
2022.05.25
Wypłata: 1 497,98 zł, kategoria wydatków: transport,inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.