Rak powrócił...

Agnieszka Szojda, Gliwice,
numer zbiórki: 110955

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2021.02.01
Bardzo proszę o dalsze wsparcie. Dziad nie odpuszcza... Wrócił po raz trzeci... Ja też nie odpuszczam, biorę kolejne chemie i zbieram na leczenie Tucatynibem, jak tylko będzie dostępny w Europie. Pozdrawiam, ściskam i dziękuję za Wasze wsparcie, Aga
2020.02.17
Kochani, bardzo Wam wszystkim dziękuję, za Waszą miłość, przyjaźń, modlitwy i wsparcie. Rak powrócił, w jednej z najgorszych postaci, przerzutowe guzy mózgu, nieoperacyjne. Nie tak miało być, nie tak! Przeżywam trudny czas, powiedzieć, że się boje to jak nic nie powiedzieć. Jestem przerażona, tak przerażona, ale z drugiej strony nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna. Nie poddam się łatwo, bo ja przecież się nie poddaje i szukam zawsze rozwiązań. Nie wiem co będzie, dalej, nie myślę o tym, ale wycisnę z tego tyle dobra ile się da. Wierzę, że się zmierzę z tym z godnością, Jesteście moją siłą, podporą, jesteście niesamowici. To cudowne uczucie mieć takich ludzi wokół siebie. Dziękuję za wszystko, dobro wraca. Aga
2019.02.21
Kochani, w imieniu swoim i mojej rodziny bardzo, bardzo dziękuję Wam Wszystkim i każdemu z osobna za każdą wpłatę!!! Dzięki Wam zwiększyłam swoją szansę na wyleczenie - jestem wzruszona i nawet nie wiem co napisać, dlatego piszę to co czuję!!! Obiecuję, że jeżeli wyzdrowieję wycisnę z tej mojej choroby tyle dobra ile się da i będę pomagać innym. Choroba i chemioterapia uczy pokory i innego spojrzenia na świat. Proszę cieszcie się każdym dobrym momentem życia, wcale nie jest powiedziane, że problemy, ciężka choroba muszą odebrać nam radość i chęć życia. Wręcz przeciwnie - bardziej docenia się momenty kiedy nic nie boli, dobrze się czuje i można te chwile spędzić z najbliższymi. Dobro wraca!!! Mam Was Wszystkich w swoich myślach i modlitwach. Aga

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   130 015.34 zł
2021.01.31
Wypłata: 925,90 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne
2021.01.07
Wypłata: 699,99 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,inne
2020.11.21
Wypłata: 1 928,95 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne,konsultacje medyczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Kochani, podjęłam decyzję o ponownym otwarciu mojej zbiórki. Pomimo, że istotna kwota jest już na koncie Alivii, chcę przygotować się na wszystkie możliwości, a dokładnych kosztów leczenia jeszcze nie znam.

Pewnie, to już gdzieś pisałam - ale RAK wrócił i zajął całą głowę...

Po pierwszym szoku, jest czas akceptacji, spokoju wewnętrznego i racjonalnych działań. Wdrożono na chwilę w pełni refundowaną linię leczenia w Polsce i mam nadzieję, że będzie skuteczna. W USA w styczniu zatwierdzono nowy lek TUCATINIB - który wykazuje dużą skuteczność w leczeniu przerzutowych zmian do mózgu, nie znam kosztów, bo lek nie jest nawet zatwierdzony w UE. Ale o szczegółach to jeszcze nie teraz...

Dziękuję Wam za każdy gest, ale przede wszystkim za Waszą modlitwę, obecność, energię.

Działam, żeby być z Wami jak najdłużej. Znacie mnie trochę. Jeżeli nie wykorzystam tych pieniążków, przekażę komuś, kto będzie tego potrzebował bardziej i bardziej, aż do ostatniego tchu.

Aga

Moi Kochani,

Nie tak miało być!!!

Ale jest!!!

Kochani, bardzo Wam wszystkim dziękuję, za Waszą miłość, przyjaźń, modlitwy i wsparcie. Rak powrócił, w jednej z najgorszych postaci, przerzutowe guzy mózgu, nieoperacyjne. Przeżywam trudny czas. Powiedzieć, że się boję to jak nic nie powiedzieć. Jestem przerażona, tak przerażona... ale z drugiej strony nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna.

Nie poddam się łatwo, bo ja przecież się nie poddaję i szukam zawsze rozwiązań. Nie wiem co będzie dalej, nie myślę o tym, ale wycisnę z tego tyle dobra, ile się da. Wierzę, że się zmierzę z tym z godnością.

Jesteście moją siłą, podporą, jesteście niesamowici. To cudowne uczucie mieć takich ludzi wokół siebie. Dziękuję za wszystko, dobro wraca. Aga

Ks. Jan Kaczkowski zwykł mawiać: ,,Nie ma co udawać: choroba sprawia, że szału nie ma. Ale życie wciąż trwa..."

Kochani, dziękuję za każdą wpłatę, za Wasze wsparcie!!! Dajecie mi siłę i wiarę, że jeszcze będzie przepięknie i z Bożą pomocą oraz immunoterapią wyzdrowieję!!! 

Dobro wraca, życzę wam wszystkim zdrowia! Doceniajcie każdy dzień! Cieszcie się ze zwykłych, codziennych rzeczy! Mnie rak nie odebrał marzeń i zrobię wszystko żeby go pokonać i pomagać innym!

Aga

Dzień dobry,

mam 44 lata, kochającego męża i trzech wspaniałych synów w wieku 11, 16 i 18 lat. W październiku 2018 roku usłyszałam diagnozę - rak piersi lewej, HER2 dodatni, z przerzutami do węzłów chłonnych (wieloogniskowy) - jest to szczególnie agresywna postać choroby, która oprócz chemioterapii, radykalnej operacji i radioterapii, wymaga immunoterapii.

W Europie dostępny jest lek PERJETA, który w moim przypadku nie jest refundowany, a który powoduje zahamowanie podziału komórek nowotworowych i zwiększa rokowania wyleczenia. Koszt przedoperacyjny leczenia to około 65 tys. zł. Koszty leczenia i dodatkowych konsultacji lekarskich są ogromne i pochłaniają wszystkie nasze oszczędności.

Bardzo chcę żyć dla mojej rodziny, bardzo chcę wyzdrowieć. Mam tyle planów, marzę, aby zobaczyć tyle miejsc, tak bardzo chcę widzieć jak moi chłopcy dorastają, zdają matury, zakładają swoje rodziny... Bardzo...

Darowizny na rzecz leczenia Agnieszki można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Jestem z Tobą 291

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Aga, trzymam kciuki! 278

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Myśl pozytywnie, masz Moc. 257
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuje bardzo ?

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Agnieszko, dzielności! 244
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuje bardzo ?

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
27,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
31,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
170,60 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.