Cel zbiórki został osiągnięty

Karina Błachnio, Warszawa,
numer zbiórki: 111346

slide1

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Karina. Wszystkie informacje na temat raka zawsze omijałam szerokim łukiem (być może ze strachu?), ponieważ wydawało mi się, że zdrowa dieta, zdrowy styl życia, pozytywne podejście do życia, pozwolą mi się przed nim ustrzec. Niestety, to za mało, nieznane są przyczyny jego pojawienia się.

U mnie zdiagnozowano raka piersi i to w momencie totalnych przemian w moim życiu. Pożegnałam się z pracą, w której przepracowałam 10 lat. Zaczęłam szukać prawdziwego powołania. Zmieniłam mieszkanie i jestem pierwszy raz w życiu z kredytem. Przestałam karmić po drugiej ciąży, żeby móc zacząć ćwiczyć. Chciałam trochę schudnąć, żeby wrócić do formy. Planowałam wakacje dla dzieci w sierpniu. Ale wszystkie plany muszę zrewidować i odłożyć na jakiś czas. Życie w pandemii pokazało nam, że jednak lubimy całą tę krzątaninę, wyjścia do kina, spotkania w kawiarniach, w ogóle WSPÓLNE spędzanie czasu. Ja z moją diagnozą zrozumiałam to jeszcze dosadniej. Teoretycznie wszyscy wiemy, że umrzemy. Pytanie: kiedy?

Ja chciałabym żyć, wybieram życie dla siebie, dla mojej Paulinki, dla Marcela i dla mojego męża. Dla siebie, bo muszę jednak dużo zmienić. Było takie przemówienie Steve'a Jobsa, w którym mówił, że sens pewnych działań w życiu i zdarzeń można zrozumieć jedynie z retrospektywy. Ja mam nadzieję, że jak za 10 lat będę wspominać czas choroby, to będzie to tylko i wyłącznie wydarzenie, które pozwoliło mi zmienić się na lepsze. Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym, żebym mogła wrócić do swoich planów i je zrealizować. 

Zbieram pieniądze na wydatki związane z moim leczeniem, leki, konsultacje, diagnostykę oraz dojazdy do ośrodków leczenia.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Przytulam Cię wirtualnie i jestem pewna, że dasz radę :-* 145

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Dużo sił, bo napewno się uda. Nie martw się. Kolega z pracy, w której pracowałas 10 lat. 142

donor2
Jola
2 lata temu
Dużo siły i wytrwałości, uda się! 141

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Będzie dobrze! Pozbądź się drania szybko! Ściskam mocno!!! 138

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
10 000,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
200,00 zł
Bądź dzielna. Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! 132

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
1 000,00 zł
Karina, Trzymaj sie i walcz dzielnie! Jak zawsze dasz rade -) 133

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
100,00 zł
Karinko, całym sercem jestem z Tobą. 135

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   7 112.84 zł
2021.06.28
Wypłata: 490,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2021.06.28
Wypłata: 1 557,00 zł, kategoria wydatków: inne
2021.06.28
Wypłata: 1 190,00 zł, kategoria wydatków: inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.