Kasia od ponad 11 lat zmaga się z glejakiem

Katarzyna Kudelska, Łeba,
numer zbiórki: 110349

slide1

Dziennik

2019.12.09
Rehabilitacja, rezonanse, leki i lekarze specjaliści!

Opis zbiórki

PL

Witam Was serdecznie!

Jak już wiecie, jestem Kasia i mam 42 lata. Nadal jestem wesołą, bardzo aktywną i komunikatywną osobą, po której nie widać, że już od ponad 11 lat zmaga się z najgorszą odmianą raka mózgu - glejakiem.

Przypadkowo spotkani ludzie często są bardzo zdziwieni, że za tak energiczną osobą kryją się tak złe wyniki, kilka skomplikowanych operacji, radio i chemioterapia - fizycznie tego nie widać, bo wszystko toczy się w moim mózgu.

Pierwsze oznaki choroby pojawiły się 11 lat temu. Przeszłam operację usunięcia guza, niestety szybko się odbudował. Druga operacja, która nastąpiła tuż po podjęciu pierwszej próby zwalczenia raka, pozbawiła gada nóg, pozwalając mi normalnie żyć przez kilka fajnych i beztroskich lat. Niestety po dłuższej chwili spokoju mój ''wierny'' towarzysz, pan glejak dodał gazu i ruszył ze zdwojoną mocą. Kolejna operacja i wycięcie intruza wielkości jajka właściwie się udała, jednak neurochirurdzy z gdańskiego Copernicusa nie byli w stanie usunąć wszystkich jego odnóg, gdyż zagrażało to bezpośrednio mojemu życiu.

Dalsza terapia to naświetlanie oraz chemia i tu pojawia się problem, gdyż glejak to najbardziej podstępna i bezwzględna forma raka. Radio-chemia to najlepsza jak dotąd forma leczenia tej choroby, jednak niewystarczająca, ponieważ guz potrafi sobie z nią poradzić i dalej mieszkać w mojej głowie... Dramat!

Jednak tu pojawia się kolejne światełko w moim tunelu. Dzięki Wam kochani przeszłam pozytywnie terapię w Kolonii w Niemczech, najnowocześniejszej i bardzo innowacyjnej klinice. Mogłam to zrobić dzięki waszym wpłatom na moją zbiórkę!!! Mam w sobie jeszcze dużo siły i chęci do życia... 

Tym razem potrzebuję pieniążki na dalszą rehabilitację, leki, rezonanse dwa razy do roku, wizyty u lekarzy specjalistów, dojazdy i powroty.

Wiem, że dzięki Wam, WSPANIALI LUDZIE, mogę jeszcze zebrać troszkę pieniążków.

Z góry bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ!!!

Wasza Kasia, wciąż uśmiechnięta :-)

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 lat temu
Trzymaj się 542
donor2
Właściciel zbiórki
Trzymam się mocno! ?Życia... ;-)

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 lat temu
Pani Kasiu, niech się uda! 537
donor2
Właściciel zbiórki
Wierzę w to bardzo mocno! pozdrawiam!

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 lat temu
Zdrowia!:-) 531
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję! ;-)

donor2
Marcin Nowosad
7 lat temu
droga Kasiu z całego serca proszę naszego pana który czuwa nad nami żebyś wyzdrowiała trzymaj się ściskam cię mocno i pozdrawiam cię z całego serca Wszystkiego dobrego Marcin ... 517
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję Marcinie ;-)

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
19,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
82,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
16,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
13,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   30.95 zł
2023.11.05
Wypłata: 391,84 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.10.21
Wypłata: 238,82 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.08.10
Wypłata: 477,23 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.