Udało się osiągnąć cel zbiórki!

Izabella Olszewska, Gorzów Wielkopolski,
numer zbiórki: 111683

slide1

Opis zbiórki

PL

Proszę o nieprzekazywanie darowizn, udało się osiągnąć cel zbiórki!

------------------------------

 

Nazywam się Izabella Olszewska. Mam 50 lat, od ćwierć wieku tego samego męża Maćka, od prawie 22 lat jesteśmy rodzicami cudownej córki Emilii. Zawodów mam kilka - moje dwa ulubione to oligofrenopedagog i psychoterapeuta. Kolejność chronologiczna. Nie chcę przedstawiać swojej smutnej historii... Skoro pojawiam się tutaj, to znaczy, że w moim ciele pojawił się pasożyt - rak jajnika.

 

Niedawno określiłam proces leczenia jako wspinanie się po drabinie. Pierwszym szczeblem była diagnoza - 17 września 2021 r. - stopień zaawansowania IIIC, kolejnym - rozległa operacja, po miesiącu ciężka półroczna chemioterapia - osiągnęłam częściową remisję. Po pokonaniu wielu problemów wspięłam się na kolejny szczebel - zostałam zakwalifikowana do nowoczesnej terapii podtrzymującej remisję inhibitorem PARP (olaparyb) w ramach programu lekowego, ale jednocześnie nie mogę już kontynuować refundowanej terapii lekiem Avastin (bevacizumab), którego otrzymałam łącznie 7 cykli (całość kuracji 18 cykli). I właśnie do tego potrzebuję Waszej pomocy. Konieczne jest dalsze łączne podawanie tych dwóch preparatów o udowodnionej w badaniach klinicznych skuteczności. Tylko w ten sposób mam szansę na długotrwałą remisję i powrót do normalności. Na zakup leku bevacizumab potrzebuję na całą kurację 65 tysięcy.

Słowa wsparcia

donor2
Elwira
rok temu
Pamietam do dziś dwie trudne w moim życiu sytuację. W jednym i drugim przypadku Ty jako człowiek podarowałaś mi czas, wsparcie, dobre słowo. Raz nawet zaklęłaś... Boże, jak wtedy te "kurwa mać! Elwira " były mi potrzebne. 😂😘 Twoja dobra energia ma moc. Ty się wspinaj, my jesteśmy z Tobą I przy Tobie. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Powodzenia 125

donor2
Renata Lorenc
rok temu
Darowizna na leczenie 120

donor2
Agnieszka Koksa
rok temu
Kiedyś pani mi bardzo pomogła więc i ja odrobinkę, na tyle ile mogę się odwdzięczę. Trzymam kciuki . Jest pani wspaniałą i silną osobą. Przytulam z całego serca. 113

donor2
Agnieszka Chudziak
rok temu
Izo życzę szybkiego powrotu do zdrówka :) Do zobaczenia niebawem :) 108

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
369,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
1 016,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
139,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
218,10 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   26 835.40 zł
2022.05.10
Wypłata: 2 110,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.04.19
Wypłata: 2 110,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.