Udało się osiągnąć cel zbiórki!

Izabella Olszewska, Gorzów Wielkopolski,
numer zbiórki: 111683

slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   23 143.10 zł
2022.04.19
Wypłata: 2 110,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Opis zbiórki

PL

Proszę o nie przekazywanie darowizn, udało się osiągnąć cel zbiórki!

Nazywam się Izabella Olszewska. Mam 50 lat, od ćwierć wieku tego samego męża Maćka, od prawie 22 lat jesteśmy rodzicami cudownej córki Emilii. Zawodów mam kilka - moje dwa ulubione to oligofrenopedagog i psychoterapeuta. Kolejność chronologiczna. Nie chcę przedstawiać swojej smutnej historii... Skoro pojawiam się tutaj, to znaczy, że w moim ciele pojawił się pasożyt - rak jajnika.

Niedawno określiłam proces leczenia jako wspinanie się po drabinie. Pierwszym szczeblem była diagnoza - 17 września 2021r. - stopień zaawansowania IIIC, kolejnym - rozległa operacja, po miesiącu ciężka półroczna chemioterapia - osiągnęłam częściową remisję. Po pokonaniu wielu problemów wspięłam się na kolejny szczebel - zostałam zakwalifikowana do nowoczesnej terapii podtrzymującej remisję inhibitorem PARP (olaparyb) w ramach programu lekowego, ale jednocześnie nie mogę już kontynuować refundowanej terapii lekiem Avastin (bevacizumab), którego otrzymałam łącznie 7 cykli (całość kuracji 18 cykli). I właśnie do tego potrzebuję Waszej pomocy. Konieczne jest dalsze łączne podawanie tych dwóch preparatów o udowodnionej w badaniach klinicznych skuteczności. Tylko w ten sposób mam szansę na długotrwałą remisję i powrót do normalności. Na zakup leku bevacizumab potrzebuję na całą kurację 65 tysięcy.

Słowa wsparcia

donor2
Agnieszka Koksa
miesiąc temu
Kiedyś pani mi bardzo pomogła więc i ja odrobinkę, na tyle ile mogę się odwdzięczę. Trzymam kciuki . Jest pani wspaniałą i silną osobą. Przytulam z całego serca. 39

donor2
Elwira
miesiąc temu
Pamietam do dziś dwie trudne w moim życiu sytuację. W jednym i drugim przypadku Ty jako człowiek podarowałaś mi czas, wsparcie, dobre słowo. Raz nawet zaklęłaś... Boże, jak wtedy te "kurwa mać! Elwira " były mi potrzebne. 😂😘 Twoja dobra energia ma moc. Ty się wspinaj, my jesteśmy z Tobą I przy Tobie. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Powodzenia 39

donor2
Agnieszka Chudziak
miesiąc temu
Izo życzę szybkiego powrotu do zdrówka :) Do zobaczenia niebawem :) 29

donor2
Renata Lorenc
miesiąc temu
Darowizna na leczenie 28

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
24 dni temu
100,00 zł

donor2
Maciej Gidziński
25 dni temu
1,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
300,00 zł
Trzymam kciuki, by się udało i przesyłam dobre myśli. 21

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.