Razem przeciwko chorobie – pomóż mi pokonać raka piersi!

Halina Ziemińska, Katowice,
numer zbiórki: 112044

slide1

Opis zbiórki

PL

Cześć!

 

Nazywam się Halina i chcę podzielić się z Tobą moją historią. Moje dotychczasowe życie było wypełnione po brzegi. Po pracy znajdowałam czas na rozwijanie swoich pasji - uczyłam się języka hiszpańskiego, szyłam na maszynie i tańczyłam bachatę. Moja energia niejednokrotnie skłaniała mnie do działania na rzecz innych. Poświęcałam się projektom społecznym i fundacjom - uczyłam szycia na maszynie dzieci z Fundacji Godne Życie, pomagałam w organizacji Wigilii dla samotnych czy też brałam udział w projekcie Szerpowie Nadziei.

 

Niestety w zeszłym roku bieg mojego życia nagle zwolnił, a w zasadzie zatrzymał się na moment, kiedy usłyszałam diagnozę: rak piersi HER2-ujemny. Moja codzienność nagle stała się pełna wizyt u lekarzy.

Obecnie przechodzę przez trudny etap chemioterapii, który wiąże się z wieloma fizycznymi i emocjonalnymi wyzwaniami. Wkrótce czeka mnie operacja - mastektomia obu piersi oraz usunięcie węzłów chłonnych. To będzie trudny czas, ale wiem, że muszę się temu poddać, aby mieć szansę na zdrowe i dalsze życie.

 

Jednak to, co najbardziej mnie niepokoi, to ryzyko, że będę miała ograniczoną funkcjonalność rąk, co bardzo utrudniłoby mi codzienne czynności, chociażby  takie jak dźwiganie zakupów czy inne czynności wymagające wysiłku. Aby temu zapobiec, konieczny jest kosztowny zabieg zespolenia limfatyczo-żylnego LVA oraz liczne rehabilitacje. Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe. Każda złotówka przyczyni się do pokrycia kosztów rehabilitacji oraz zabiegu LVA, który może uratować funkcję moich rąk i umożliwić mi powrót do normalnego życia.

 

Teraz, gdy stoję w obliczu walki z rakiem piersi, z całego serca proszę o Twoje wsparcie. Twoja pomoc będzie dla mnie bezcennym źródłem nadziei w tych trudnych chwilach i pozwoli pozytywnie myśleć o przyszłości. Dziękuję Ci za okazane wsparcie i za to, że jesteś częścią mojej historii.

Słowa wsparcia

donor2
Aleksandra Rudnik-Chruszcz
2 miesiące temu
Od liceum trochę minęło. Mam nadzieję na spotkanie klasowe z Tobą gdy tylko lepiej się poczujesz 😉❤ Trzymaj się tam 🌸 Ola 61

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
Trzymaj się Halinka 🩷 56

donor2
Ela Jaromin
2 miesiące temu
nie poddawaj się, myśl pozytywnie 55

donor2
B
2 miesiące temu
Będzie dobrze, musi być! Będzie SUPer ! 55

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Józefa Janiszewska
miesiąc temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę
Dużo zdrowia. 43

donor2
M S
miesiąc temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   17 884.98 zł
2024.07.14
Wypłata: 1 987,08 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne,rehabilitacja,konsultacje medyczne
2024.05.11
Wypłata: 744,24 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne
2024.05.10
Wypłata: 40 500,00 zł, kategoria wydatków: inne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.