Konsultacje lekarskie i nierefundowany sztuczny moczowód

Zdzisław Zydroń, Dębno,
numer zbiórki: 111704

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam mam na imię Ania. Nigdy nie myślałam, że będę musiała kiedykolwiek organizować zbiórkę pieniędzy na leczenie dla mojego taty. Sami wielokrotnie wspieraliśmy osoby, które potrzebowały pieniążków, a teraz niestety sytuacja odwróciła się i  ja o nie bardzo proszę.

02.02.2021 roku zapamiętam do końca życia, usłyszeliśmy wtedy diagnozę, byliśmy w szoku - rak jelita grubego w stopniu G2. Ciężka operacja potem chemioterapia uzupełniająca. Tata szybko doszedł do siebie, mimo kolostomii funkcjonował normalnie, ale na domiar złego w kwietniu pojawiły się nagle komplikacje, trzeba było założyć nefrostomie. Na chwilę obecną tata skazany jest na życie z ,,dziurą w plecach " która powoduje ograniczenia w wielu aspektach życia, nawet sen staje się udręką. Odkąd wiem o diagnozie robię wszystko by tacie pomóc, ale niestety oszczędności też się kończą dlatego bardzo , bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc.

Środki z niniejszej zbiórki będą przeznaczone na nierefundowany sztuczny moczowód Detour oraz badania i konsultacje lekarskie. Ślicznie dziękuję za każdą pomoc, wierzę że dobro wraca.

Słowa wsparcia

donor2
Ania, Dawid i Kostek
26 dni temu
Duuużo zdrowia dla Taty Aniu!!! 25

donor2
Justyna 769711
26 dni temu
Trzymam kciuki! 20

donor2
Dagmara
26 dni temu
Trzymam kciuki, będzie dobrze, pozdrawiamy! 16

donor2
Karolina i Jacek Rojek
26 dni temu
Trzymamy kciuki!!!😘 15

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 dni temu
1,00 zł
Trzymam kciuki! 2

donor2
Krystyna B
13 dni temu
100,00 zł

donor2
Ksawery Płachta
20 dni temu
300,00 zł
Trzymamy kciuki. 13

donor2
Darczyńca Anonimowy
22 dni temu
50,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   4 216.50 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.