Wsparcie dla Żanety - Walka z Chłoniakiem

Żaneta Zawadzka, Bydgoszcz,
numer zbiórki: 112071

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Drodzy Przyjaciele i Znajomi,

życie bywa nieprzewidywalne, a czasem stawia nas przed najtrudniejszymi wyzwaniami...

 

Żanetka - nasza ukochana.

Kochająca mama 12-letniej Antoniny i ukochana żona Tomasza, od dwóch lat toczy walkę z nowotworem złośliwym - chłoniakiem wątroby.


Obecnie jest po przeszczepie szpiku i zmaga się z jego skutkami. Pomimo ciężkich chwil, nie poddaje się i wierzy, że wróci do swoich pasji, do normalnego, zdrowego życia, w którym nadal będzie mogła cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną - patrzeć jak dorasta jej córka, wspólnie zestarzeć się u boku kochającego męża - oraz swoimi pasjami.

 

Przed chorobą Żaneta była znakomitą fryzjerką. Prowadziła swój własny salon, który dzięki jej talentowi i zaangażowaniu stał się miejscem, do którego klienci wracali z uśmiechem na twarzy. Jej fachowość i pasja do zawodu sprawiały, że każdy, kto trafił w jej ręce, wychodził zadowolony i pełen wdzięczności.

 

Obecnie Żaneta potrzebuje naszej pomocy. Koszty leczenia nowotworu są wysokie: badania diagnostyczne, rehabilitacje, leki oraz comiesięczne wizyty w Instytucie Transplantologii w Gliwicach (Bydgoszcz-Gliwice).

Zbieramy również na nowatorską metodę leczenia za granicą. Ta metoda pozwala na leczenie z mniejszymi skutkami ubocznymi i co najważniejsze daje nadzieję na wyleczenie.

 

Każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas nieocenionym wsparciem. Wasza pomoc może dać Żanecie szansę na powrót do zdrowia i realizację marzeń, które choroba brutalnie przerwała. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Pomóżmy Żanecie stanąć na nogi i wrócić do życia, które tak bardzo kocha. Każda złotówka ma znaczenie i zbliża nas do celu.

Razem możemy wiele. Dziękujemy z całego serca za każdą formę wsparcia – zarówno finansowego, jak i duchowego. Wasza pomoc to dla Żanety nadzieja na lepsze jutro.

 

Z serdecznymi podziękowaniami,
Rodzina i Przyjaciele

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Życzę dużo zdrowia. 20
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję za życzenia i za wsparcie ❤️

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
21 dni temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
100,00 zł
Życzę dużo zdrowia. 20
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję za życzenia i za wsparcie ❤️

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   108.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.