Spełnić marzenie o zdrowiu

Teresa Bielówka, Rakszawa,
numer zbiórki: 111825

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Publikacje o Podopiecznym

Mieszkanka Rakszawy potrzebuje wsparcia w walce z rakiem
www.lancut.gada.pl | Publikacja z 2023.03.28

Rak jajnika jest jednym z najbardziej podstępnych nowotworów - rozwija się w ukryciu, a jego objawy są mało charakterystyczne i trudno wykrywalne. U Teresy choroba pojawiła się niespodziewanie....

Czytaj dalej

Mieszkanka Rakszawy potrzebuje wsparcia w walce z rakiem!
lancut4u.pl | Publikacja z 2023.03.28

Teresa zbiera środki na codzienne wydatki związane z leczeniem – zakup leków, dojazdy do szpitala, dodatkowe konsultacje lekarskie i inne....

Czytaj dalej

Opis zbiórki

PL

Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc i wsparcie. Po usłyszeniu informacji o wznowie i konieczności kolejnej chemioterapii podjęłam walkę z chorobą. Dzięki leczeniu, temu refundowanemu i nierefundowanemu, znajduję się aktualnie w remisji nowotworu. Teraz priorytetem dla mnie jest utrzymanie tego stanu jak najdłużej oraz zmniejszenie skutków przyjętej chemii. Niestety koszty terapii podtrzymującej są dla mnie bardzo dużym obciążeniem finansowym, ponieważ nie są refundowane. Miesięczny koszt to kwota około 4000 zł, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zbiórce na ten cel.

 

 

Miałam marzenia: piękny ogród, własne przetwory, zdobywanie szczytów Korony Gór Polskich, a przede wszystkim udział w życiu i dorastaniu moich wnuków.

Mam trzy dorosłe córki: Katarzynę, Paulinę i Stefanię oraz wnuki - Blankę, uczennicę I klasy szkoły podstawowej, Stefana (5 lat) - przedszkolaka, Cezarego (2 lata) i Juliana (5 miesięcy). Bardzo kocham moje dzieci i wnuki, aktywnie uczestniczyłam w ich życiu. Choroba - rak jajnika - przyszła niespodziewanie. Był szok i niedowierzanie, załamanie, ale i ogromna wola walki.

 

Moje marzenia to powrót do pełni sił i realizacja planów, tj. pokazanie moim wnukom naszego pięknego kraju, wędrówki z rodziną po górach, wyjazdy w różne miejsca, pokazanie przyrody i sposobu, jak można aktywnie wypoczywać i uczyć się historii Polski. Ogród, który jest zaniedbany, chciałabym doprowadzić do stanu sprzed choroby, marzę o uprawie warzyw i owoców. Chcę nauczyć moje wnuki zbierać grzyby oraz przekazać wiedzę, jak szanować i dbać o przyrodę. Ale najważniejszym marzeniem jest widzieć jak dorastają, cieszyć się z ich sukcesów i wspierać w razie porażek.

Aby to było możliwe, potrzebuję wsparcia w poniesieniu codziennych kosztów związanych z leczeniem.

Słowa wsparcia

donor2
Jadwiga
rok temu
❤️❤️❤️ 115

donor2
Mariola Lis
rok temu
Powodzenia :) 101

donor2
Kamil
rok temu
♥️ 98

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca 990501
5 miesięcy temu
200,00 zł

donor2
Darczyńca 980002
6 miesięcy temu
200,00 zł

donor2
Kingus_es
6 miesięcy temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   43.07 zł
2024.02.22
Wypłata: 343,93 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.10.23
Wypłata: 1 675,83 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,inne
2023.10.10
Wypłata: 421,35 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.