Zbiórka na leczenie

Tamara Krętkowska, Warszawa,
numer zbiórki: 111915

slide1

Dziennik

2023.12.28

MOI KOCHANI - bliska i dalsza Rodzino, Przyjaciele z Polski i zza granicy, Przyjaciele moich rodziców, dalsi Znajomi i Nieznajomi, wszyscy Anonimowi Darczyńcy, wśród których jest również mój dawny pracodawca - firma B.

 

Z całego serca i najgoręcej, jak potrafię, dziękuję Wam wszystkim za cudowne 4 miesiące wsparcia, za ciepłe słowa, bliskość i każdą, najdrobniejszą wpłatę.

Przyszedł piękny świąteczny czas, który pozwolił mi przekazać Wam garść dobrych informacji :) Tuż przed świętami odebrałam wynik badania TK wykonany po 3 miesiącach stosowania leku, który... pokazał STABILIZACJĘ!!! Lek zadziałał!!! Po 1,5 roku nieudanego leczenia dostałam taką przewspaniałą wiadomość. Najpiękniejszy prezent świąteczny, o jakim nie śmiałam nawet marzyć.

 

Bez WAS nie miałabym szansy na leczenie, które mi zaproponowano. Bez WAS nie byłoby efektów!!! 

Przerzuty na kościach uwapniają się, guz na wątrobie powoli się zmniejsza, nowych przerzutów nie ma. To informacje najlepsze z możliwych. Chwilo TRWAJ!!!

W związku z taką reakcją na lek leczenie jest i będzie kontynuowane. Następne badanie mam za 3 miesiące, na wiosnę. Powoli ośmielam się mieć nadzieję, że wynik będzie tak samo dobry, jak ten grudniowy :)

 

Korzystając z okazji – składam Wam wszystkim najcieplejsze życzenia Noworoczne. Bądźcie szczęśliwi i zawsze zdrowi :) Pięknego i udanego Roku!!!

Opis zbiórki

PL

Na raka piersi choruję od roku 2016, z przerzutami do kości od 2018. Przeszłam operację, chemię, radioterapię, terapię hormonalną. Leczę się w Warszawie. Do września 2022 r. choroba była stabilna. Przyjmowane leki w tabletkach (Rybocyklib+Lametta) świetnie dawały sobie radę, z sukcesem blokując rozwój choroby. Niestety jesień 2022 roku przyniosła bardzo złe wiadomości, pojawiły się przerzuty na wątrobie, a chwilę potem nastąpił progres w kościach. Do chwili obecnej leczenie nie działa, jestem po kilkukrotnej zmianie leków, kolejnej radioterapii i efektów ciągle brak. 

 

Zaproponowano mi nierefundowany przez NFZ lek o nazwie Everolimus Stada. Miesięczna kuracja to 4.800 zł. Pomimo tego, że jestem osobą pracującą, cena leku jest dla mnie nie do pokonania... Moja najbliższa rodzina, syn-student i mama na emeryturze oraz 2 kochane pieski, bardzo wspierają mnie psychicznie, ale finansowo jestem ze wszystkim sama. Bardzo mi trudno prosić o pomoc... Zawsze byłam samodzielna i niezależna.
Każda, najmniejsza nawet wpłata, zwiększa moje szanse na stabilizację choroby i za każdą złotówkę serdecznie dziękuję ❤️

 

Mam wiele marzeń i niezrealizowanych planów. Nigdy się nie poddam i będę walczyć o każdy kolejny dzień. Dla moich najbliższych i dla siebie.

Słowa wsparcia

donor2
Katarzyna Kok
9 miesięcy temu
Tamarka, trzymam kciuki i ściskam. 117

donor2
Waldemar Szczygieł
9 miesięcy temu
Wspieramy ciebie całym sercem. Hania I Waldek 116

donor2
Ewa Marcinkiewicz
9 miesięcy temu
Szybkiego powrotu do zdrowia Tamara! 112

donor2
Marta Pszczolińska
9 miesięcy temu
Portfel skromny, ale choć tyle mogę. Trzymaj się tak dzielnie, jak do tej pory. Dużo siły, cierpliwości i wiary, że się uda. Ściskam mocno. M. 106

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
26 dni temu
100,00 zł

donor2
Wojciech Lalik
miesiąc temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
100,00 zł

donor2
Beata Rotta
2 miesiące temu
600,00 zł
Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia 50

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   20 166.09 zł
2024.05.21
Wypłata: 6 556,97 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,środki farmakologiczne
2024.05.06
Wypłata: 700,35 zł, kategoria wydatków: rehabilitacja,konsultacje medyczne,środki farmakologiczne
2024.04.08
Wypłata: 1 003,99 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne,rehabilitacja
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.