Zbiórka na leczenie

Tamara Krętkowska, Warszawa,
numer zbiórki: 111915

slide1

Opis zbiórki

PL

Na raka piersi choruję od roku 2016, z przerzutami do kości od 2018. Przeszłam operację, chemię, radioterapię, terapię hormonalną. Leczę się w Warszawie. Do września 2022 r. choroba była stabilna. Przyjmowane leki w tabletkach (Rybocyklib+Lametta) świetnie dawały sobie radę, z sukcesem blokując rozwój choroby. Niestety jesień 2022 roku przyniosła bardzo złe wiadomości, pojawiły się przerzuty na wątrobie, a chwilę potem nastąpił progres w kościach. Do chwili obecnej leczenie nie działa, jestem po kilkukrotnej zmianie leków, kolejnej radioterapii i efektów ciągle brak. 

 

Zaproponowano mi nierefundowany przez NFZ lek o nazwie Everolimus Stada. Miesięczna kuracja to 4.800 zł. Pomimo tego, że jestem osobą pracującą, cena leku jest dla mnie nie do pokonania... Moja najbliższa rodzina, syn-student i mama na emeryturze oraz 2 kochane pieski, bardzo wspierają mnie psychicznie, ale finansowo jestem ze wszystkim sama. Bardzo mi trudno prosić o pomoc... Zawsze byłam samodzielna i niezależna.
Każda, najmniejsza nawet wpłata, zwiększa moje szanse na stabilizację choroby i za każdą złotówkę serdecznie dziękuję ❤️

 

Mam wiele marzeń i niezrealizowanych planów. Nigdy się nie poddam i będę walczyć o każdy kolejny dzień. Dla moich najbliższych i dla siebie.

Słowa wsparcia

donor2
Ewa Marcinkiewicz
19 dni temu
Szybkiego powrotu do zdrowia Tamara! 25

donor2
Katarzyna Kok
19 dni temu
Tamarka, trzymam kciuki i ściskam. 23

donor2
Waldemar Szczygieł
19 dni temu
Wspieramy ciebie całym sercem. Hania I Waldek 22

donor2
Marta Pszczolińska
20 dni temu
Portfel skromny, ale choć tyle mogę. Trzymaj się tak dzielnie, jak do tej pory. Dużo siły, cierpliwości i wiary, że się uda. Ściskam mocno. M. 21

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 godziny temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Hubert Kożuchowski
wczoraj
100,00 zł

donor2
Joanna Nurek
wczoraj
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 dni temu
300,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   29 475.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.