Dziękuję za wszystkie wpłaty! Na tę chwilę zawieszam zbiórkę.

Sebastian Klimeczek, Rybnik,
numer zbiórki: 110151

slide1

Dziennik

2017.07.10
Witam w czerwcu 2017 roku przeszedłem serię badań i stwierdzono brak jakichkolwiek zmian z czego jestem bardzo szczęśliwy że dzięki Wam uda mi się wygrać tę walkę .Kolejne badania odbędą się w grudniu tego roku .Dziękuje wszystkim darczyńcą za okazaną pomoc .

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   6 987.16 zł
2016.07.13
Wypłata: 280,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Sebastian Klimeczek, mam 22 lata. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy kości. To całkowicie zmieniło moje życie i moich rodziców.

Zaczęło się tak niewinnie, bo w lutym 2013 roku pojawił się ból w lewej nodze . Zbagatelizowałem go, ale w maju ból się nasilił do takiego stopnia, że nie mogłem chodzić. W badaniu rezonansem magnetycznym wykryto zmianę końca dalszego kości udowej, głównie kłykcia bocznego z naciekiem otaczających tkanek miękkich.

1 października 2013 roku przeszedłem operację resekcji guza kłykcia bocznego lewej kości udowej. Po zabiegu preparat HP z wyresekowanego guza został przekazany do pracowni Histamed w Gliwicach. Po uzyskaniu wyniku i konsultacji onkologicznej jak również weryfikacji preparatu rozpoznano chrzęstniakomięsak (Chondrosarcoma G-2). Konieczne było usunięcie zmiany w całości z uwzględnieniem przylegających tkanek miękkich - ewentualna amputacja nogi.

9 maj 2014 wykonano kolejną operację endoprotezoplastykę resekcyjną stawu kolanowego lewego i resekcję guza. Po operacji czekała mnie ciężka i długotrwała rehabilitacja, żebym mógł stanąć na nogi i normalnie funkcjonować.

Choroba spadła na mnie nagle i nigdy nie przypuszczałem, że znajdę się w takiej sytuacji walcząc o własne życie, bo przecież mam dopiero 22 lata i chciałbym cieszyć się życiem tak jak mój brat bliźniak.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe w dalszej diagnostyce i badaniach!

Dziękuję za każdą udzieloną pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Sebastiana można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Trzymam kciuki! Dasz radę:-) 399
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuje

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Trzymam kciuki w walce z chorobą... Dużo zdrówka ☺ 378
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję bardzo

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
To ja pierwsza na dobry początek do tej nowej '20'. Nie mam znajomych na facebooku, ale może ktoś może udostępnić Twoją stronę na facebooku, Sebastianie, i pomóc szybciej dobiec do mety. Trzymam kciuki. 354
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuje bardzo za okazaną pomoc.Pozdrawiam

donor2
Tomasz Muszyński
4 lata temu
Powodzenia w walce! :) 354

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
60,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
50,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
76,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
51,80 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.