Cel zbiórki został osiągnięty

Romana Rojek, Warszawa,
numer zbiórki: 111347

slide1

Dziennik

2020.09.29
Dziękuję Wam z całego serca. Rozpoczynając zbiórkę nie wierzyłam, że może się udać. Myślałam, że raczej jest to niemożliwe. Dzięki Wam okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki Wam teraz wierzę, że wyzdrowieję. Jesteście wspaniali i niezawodni. Zawsze wierzyłam w to, że na świecie są dobrzy ludzie i nie zawiodłam się :) Wy jesteście dobrymi ludźmi. Dziękuję.

Opis zbiórki

PL

Cześć,

mam na imię Roma i rozpoczynam moją walkę z rakiem piersi. Diagnozę poznałam 20 dni temu i spadła ona na mnie jak grom z jasnego nieba, bo przecież regularnie się badam.

Przede mną ciężka chemia, operacja, naświetlania i wieloletnia kuracja hormonalna. Rak jest zjadliwy, ale na szczęście nie rozprzestrzenia się. Dlatego szybko podjęta kuracja daje duże szanse na całkowite pozbycie się go i znowu bycie szczęśliwą mamą dla Maksa i Antka. Niestety mój domowy budżet nie udźwignie jej kosztu. Nie mogę też liczyć na finansowanie NFZ. 

Nigdy nie umiałam i nie prosiłam nikogo o pomoc. Teraz wiem, że sama nie dam rady. Jesteście moją jedyną szansą na to, żeby nie rozciągać leczenia w czasie i nie pozwolić kosztom rosnąć jeszcze bardziej. Bardzo potrzebuję Waszych wpłat i wsparcia – ważna jest każda złotówka.

Pomóżcie mi pozbyć się raka i wrócić jak najszybciej do pracy. Bo mam dla kogo żyć. Moi synowie są w takim wieku, że potrzebują mamy i wsparcia w nauce, poznawaniu świata, stawaniu się wartościowymi i dobrymi ludźmi. Chcę brać pełny udział w ich życiu, przeżywać ich emocje, cieszyć się z ich sukcesów, poznać ich dziewczyny, narzeczone, organizować śluby i wychowywać wnuki.

To możliwe, bo na drodze do szczęścia stoi tylko brak pieniędzy. Wiem, że dobrych ludzi jest wielu. Razem potrafimy zrobić niesamowite rzeczy: wyposażamy szpitale, wysyłamy dzieci za granicę na operacje ratujące życie, odbudowujemy domy.

Wierzę, że z Waszą pomocą wyzdrowieję, że nie opuścicie mnie w potrzebie.

 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Już Ci powiedziałam że wiem że wszystko się uda. Długa droga przed Tobą ale dasz radę. Jestem z Tobą "Różowa koleżanka" 215

donor2
Pszczółka Maja
2 lata temu
Romka, wszyscy z Tobą. Poślemy raka do diabła. Kto jak nie my! 197

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Jesteśmy z Tobą - Rodzina 188

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Będziemy pamiętać w modlitwie! 185

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
1,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
13 880,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
500,00 zł

donor2
O.Z.
2 lata temu
2 000,00 zł
Niech moc i Bóg będzie z Tobą! ?❤️?✊ 150

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   10 790.16 zł
2021.07.22
Wypłata: 432,65 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna,inne
2021.07.06
Wypłata: 569,50 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne,konsultacje medyczne
2021.05.24
Wypłata: 2 455,24 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne,terapia onkologiczna,badania diagnostyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.