Pokonać nowotwór piersi

Renata Grudzień, Warszawa,
numer zbiórki: 111521

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Renata, mam 53 lata, jestem mamą dwóch dorosłych córek. W październiku 2018 r. wyczułam guz w piersi, który po diagnozie okazał się złośliwym nowotworem z przerzutami do węzłów pachowych. Podjęłam leczenie w Centrum Onkologii - Instytucie w Warszawie. Przeszłam leczenie obejmujące chemioterapię, radykalną jednostronną mastektomię wraz z usunięciem węzłów chłonnych oraz radioterapię. Przede mną długoletnie leczenie hormonalne i rehabilitacja ręki. Od momentu usłyszenia diagnozy zmieniłam swoje nawyki: zdrowo się odżywiam, suplementuję, prowadzę aktywny tryb życia co częściowo zmniejsza ból stawów, wywołany hormonoterapią.

Mimo przejść związanych z chorobą nowotworową jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Mocno wierzę, że najgorsze chwile mam już za sobą. Chciałabym realizować swoje plany, m.in. pojechać na wyścig Formuły1 do Belgii. Wkrótce urodzi się pierwszy wnuczek i chcę obserwować, jak rośnie i rozwija się.

Piszę książkę, w której opisuję etapy leczenia mojego nowotworu piersi, emocje związane z „oswojeniem” choroby. W ten sposób chcę przekazać innym chorym siłę i pozytywną energię.

Zebrane pieniądze chcę przeznaczyć na leki, suplementy, wizyty lekarskie, badania diagnostyczne oraz profilaktyczną mastektomię drugiej piersi wraz z rekonstrukcją. Badanie genetyczne nie wykazało u mnie mutacji genów BRCA1 oraz BRC2, przez co profilaktyczna mastektomia nie jest finansowana przez NFZ.  

Będę wdzięczna za każdą wpłatę i wsparcie mnie w tej walce.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Życzę zdrowia i pogody ducha :) 105

donor2
Filip
rok temu
Dużo dobrej energii dla Pani :) 103

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Dzielnej Reni :) 100

donor2
Barbara
rok temu
Dużo zdrowia :) 96

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
85,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
64,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
245,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
13,40 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   841.86 zł
2022.04.13
Wypłata: 494,83 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.02.15
Wypłata: 387,92 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.12.07
Wypłata: 419,86 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.