Na chwilę obecną prosimy o nieprzekazywanie darowizn.

Paweł Jaworski, Świnoujście,
numer zbiórki: 110102

slide1

Opis zbiórki

PL

Drodzy Darczyńcy!

Na chwilę obecną i niech tak pozostanie, moja sytuacja jest stabilna. Kolejne badania diagnostyczne nie wykazują nawrotu choroby dlatego chciałbym bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i prosić o nieprzekazywanie kolejnych darowizn. 

Życzę Wam wiele zdrowia i wszystkiego dobrego!

……………………………………………………….........……………………………………………………….

Mam na imię Paweł. Oto moja historia:

Wraz z kochaną żoną i dwójką fantastycznych dzieci mieszkam w Świnoujściu.
Przed chorobą żyłem i byłem normalnym chłopakiem, pracowałem, zajmowałem się rodziną, uprawiałem sport, byłem morsem... Po prostu byłem szczęśliwy.

W 2012 roku dostałem padaczki z utratą przytomności. Zostałem skierowany na rezonans do Szczecina, a po 3 tygodniach szok i niedowierzanie :( Diagnoza powalająca na kolana: guz glejowy zwany potocznie glejakiem, o utkaniu gwiaździaka rozlanego. Tydzień później operacja. Wynik histopatologiczny: złośliwy nowotwór mózgu. Diffused astrocytoma. Następnie leczenie farmakologiczne i rehabilitacja.

W marcu 2014 roku znowu szok :( Rezonans kontrolny i diagnoza: podejrzenie wznowy guza.
Wszystko zaczęło się od nowa. Podczas operacji okazało się, że nie można wyciąć guza w całości, bo mógłbym zostać sparaliżowany. Dostałem więc skierowanie na radioterapię.

Konieczny jest zakup kosztownych leków na padaczkę. Bez leków napady się nasilają i wtedy mam problemy z lewą częścią ciała. Guz jest nie operacyjny, pozostają jedynie eksperymentalne metody leczenia. Terapie te nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a wiążą się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości.

Darowizny na rzecz leczenia Pawła można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Pozdrawiam i wierzę, że uda Ci się wyjść z tego. 383

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
29,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
34,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
29,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
18,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   7 364.66 zł
2022.05.31
Wypłata: 440,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2022.03.09
Wypłata: 300,00 zł, kategoria wydatków: inne
2022.02.16
Wypłata: 400,00 zł, kategoria wydatków: inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.