Pomoc dla Natalii

Natalia Hryhorieva, Gorzów Wielkopolski,
numer zbiórki: 111784

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Natalia ma cudowną rodzinę - kochającego męża i piękną córkę Wiktorię. Ma dopiero 45 lat i swoje marzenie – doczekać się wnuków i podarować im ciepło i miłość, ale niestety jej marzenie może się nie spełnić! W 2015 roku u Natalii zdiagnozowano raka płuca, a jej życie podzieliło się na "przed" i "po". Dowiedziawszy się o strasznej chorobie, ona i jej rodzina od razu przystąpili do walki o jej życie! Natalia, jak prawdziwy wojownik, wytrwale znosiła każdą dawkę radioterapii i chemioterapii, czyli ponad 90 sesji. I tak choroba zaczęła ustępować, ale niestety nadzieja na zwycięstwo trwała nie za długo, bo rozpoczęła się wojna.

 

Przez ciągły stres i napięcie emocjonalne choroba powróciła! A teraz znowu próbuje odebrać młode życie. Wyniki ostatniego badania PET-CT w Poznaniu pokazują, że Natalia ma rozsiane ogniska przerzutowe procesu złośliwego w płucach i węzłach chłonnych powyżej i poniżej poziomu przepony oraz ognisko przerzutowe w trzonie kręgu. Jedyną szansą na życie i spełnienie marzenia Natalii jest immunoterapia, ale koszty leczenia są ogromne. Cena jednego miesiąca jej życia to 14000 zł. Jedna dawka tego leku kosztuje 7000 zł. Natalia potrzebuje 2 dawki miesięcznie, aby przetrwać.

Każda złotówka się liczy i może uratować jej życie. Natalia potrzebuje co najmniej 26 dawek, dlatego ona i jej kochająca rodzinka zwracają się do każdego! Każda złotówka to krok w stronę marzenia, każda wpłata to krok w stronę życia. Każdy z nas ma marzenie, a marzeniem Natalii jest po prostu - żyć. Pomóżmy je spełnić!

Słowa wsparcia

donor2
Helena M
miesiąc temu
Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza potrzebne łaski. Przy nowotworach pomaga nafta destyl.do picia-petrolrum D-5 z apteki. Pić naczczo po 1lyzeczce przez 30dni. Potem przerwa 10-14 dni 15

donor2
Weronika Albrecht
miesiąc temu
Pozdrawiam Weronika z hotelu Mieszko 😉 Zdrówka! Będzie dobrze! 14

donor2
Helena M
miesiąc temu
Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza potrzebne łaski. Pomaga nafta destyl.do picia-petrolrum D-5 z apteki. Pić naczczo po 1lyzeczce przez 30dni. Potem przerwa 10-14 dni 12

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
30 dni temu
10,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
30 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
75,00 zł

donor2
Darczyńca 888698
miesiąc temu
20,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   419.40 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.