Monika potrzebuje pomocy w leczeniu raka płuca.

Monika Maksoń, Skarżysko-Kamienna,
numer zbiórki: 110246

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2020.12.17
Kochani darczyńcy, ludzie dobrej woli, bardzo serdecznie dziękuję za przekazanie na moją rzecz środków z 1%. Pieniążki te pozwolą mi na dalsze leczenie, wyjazdy na kontrole i niezbędne leki.
Muszę jeszcze wszystkich przeprosić za to, że nie odzywałam się od dłuższego czasu. Cała ta sytuacja z koronawirusem wywróciła zapewne nie tylko mój świat do góry nogami. Nie byłam w stanie aż do teraz napisać nic sensownego.
Na dzień dzisiejszy leczę się dalej w Centrum Onkologii w Warszawie - ogólnie mój stan jest stabilny, a samopoczucie, wiadomo, różnie.
W związku z tym, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok chciałabym wszystkim życzyć spokojnych radosnych i oczywiście zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za okazane wsparcie!
2019.10.24
Witam wszystkich serdecznie! Dziękuję bardzo wszystkim za wpłaty z 1%. Środki te pomogą mi w dalszym kosztownym leczeniu. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc. Wszystkim wielkie dzięki!!!
2019.01.24
Witam serdecznie w Nowym Roku! Kochani dziękuję serdecznie za te lata wsparcia i przekazywane darowizny. Kwota, którą zebrałam przez te 3 lata jest na bieżąco wykorzystywana na wydatki związane z długoletnim leczeniem, wyjazdami do ośrodków, konsultacjami, dodatkowymi badaniami, lekami. Jest to dla mnie wielka pomoc i możliwość szukania dostępu do najnowocześniejszych metod leczenia, które nie są refundowane i konsultacji z wybitnymi specjalistami. Jeszcze raz dziękuję bardzo za wsparcie i każdą darowiznę w tej nierównej walce z chorobą.
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Monika. Mam 48 lat i kochaną córkę Kamilę lat 24.

Pierwsze objawy choroby pojawiły się u mnie nagle w kwietniu 2012 r. W lipcu 2012 r. po przeprowadzonych badaniach zapadła diagnoza RAK PŁUCA z przerzutami do węzłów chłonnych szyjnych. Niczego w życiu tak się nie bałam, jak tej choroby. To było jak wyrok, cały czas krążyły myśli o najgorszym. Byłam przerażona, miałam przed oczami moją nieletnią wtedy córkę, która wychowywała się bez ojca. Jednak otrzymując duże wsparcie mojej najbliższej rodziny musiałam wziąć się w garść dla moich bliskich, a szczególnie dla mojej jedynej córki. Najgorsza jest w tej chorobie ta niepewność jutra, ciągłe obawy. Zawsze wierzyłam w ludzi i niosłam im pomoc, teraz sama potrzebuję tej pomocy.

Od listopada 2012 r. do kwietnia 2013 r. przeszłam cykl chemioterapii. Nastąpiła lekka poprawa. Jednak w październiku 2014 r. choroba znowu dała o sobie znać i od tej pory, aż do chwili obecnej poddawana jestem ponownej chemioterapii, tylko w postaci tabletek. Leczenie to spowodowało ponowne uśpienie choroby. Niestety może to trwać nawet kilka lat i niesie za sobą uciążliwe dolegliwości i skutki uboczne. Wiąże się to również z wieloma comiesięcznymi wizytami u specjalistów, kontrolami i badaniami. Wyjazdy oraz leki pochłaniają znaczne środki finansowe, co jest bardzo dużym utrudnieniem dla mnie.

W 2018 r. nastąpiła progresja mojej choroby i koniec leczenia w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Musiałam szukać w innym miejscu pomocy. Na szczęście udało się i leczona jestem od września 2018 r. w Centrum Onkologii w Warszawie. 

Ja zawsze byłam osobą wesołą, pełną optymizmu i mimo wszystko dalej taką pozostałam, daje mi to siłę do walki z tą podstępną chorobą.

Ogólnie bardzo lubię spacery, poznawać nowe miejsca, muzykę, taniec. Mieszkam z córką Kamilą, której pasją jest stylizacja paznokci.  Sprawdza się w tym co robi i cały czas kształci w tym kierunku. 

Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi do tej pory pomoc oraz wsparcie najbliższych i znajomych.

Darowizny na rzecz leczenia Moniki można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Izabela Popowicz
5 lat temu
Dużo zdrówka Moniczko! 510
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję bardzo

donor2
Kamil Kik
5 lat temu
Powodzenia! 486
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
trzymam kciuki !!! 484
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Powodzenia! xxx 480
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję bardzo

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
192,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
132,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
13,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
109,90 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   607.92 zł
2021.11.19
Wypłata: 990,00 zł, kategoria wydatków: transport
2021.07.29
Wypłata: 1 585,00 zł, kategoria wydatków: transport
2021.07.14
Wypłata: 2 317,00 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.