Mama Oskara walczy z chłoniakiem

Monika Kasprzak, Szczecin,
numer zbiórki: 110019

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam,

 

chciałabym bardzo podziękować darczyńcom za przekazani środków na konto fundacji jak i 1 % z podatku. Na tę chwilę jestem pod stałą kontrolą poradni onkologicznej, gdyż chłoniak jest w remisji. Bardzo dziękuję za dotychczasowe i kolejne przekazywanie wpłat. Będą wykorzystane na dalsze leczenie. DZIĘKUJĘ!

Mam na imię Monika, mam 40 lat i wspaniałego, 17-letniego syna Oskara.

Jestem osobą energiczną, uwielbiam spędzać każdą wolną chwilę na spacerach z synem, mężem i naszym ulubionym pupilem - Ivarem. W wolnym czasie jeżdżę też do mojej siostry bliźniaczki - Ani i do jej dzieciaczków, z którymi wspólnie spędzamy czas. Moja siostra jest dla mnie wielkim wsparciem. Ona również jakiś czas temu przechodziła chorobę nowotworową swojej córki. Mam również wspaniałych rodziców, którzy mnie wspierają.

W  roku 2013 lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę nowotworową - chłoniaka grudkowego. Nowotwór ten jest bardzo podstępny, bo rozwija się u człowieka kilka lat i nie daje żadnych objawów. I tak było u mnie. Przeszłam już 2 operacje wycięcia węzłów chłonnych. Niestety, aby powstrzymać chorobę potrzebna była chemioterapia, która składała się z 8 cykli, ale okazało się, że organizm nie zareagował i podano mi dużo mocniejszą następną chemię - również 8 cykli. Był to bardzo ciężki okres w moim życiu: wymioty, zawroty głowy, brak apetytu, grzyb w jamie ustnej, a co za tym idzie duża utrata wagi, brak siły, no i co może być najgorszego dla kobiety - bardzo szybka utrata włosów.

14 lat temu moja siostrzenica, Weronika przechodziła chorobę nowotworową i wiem, jak to wygląda. Człowiek płaci za prywatną diagnostykę, w związku z długimi kolejkami do badań w ramach NFZ, do tego dochodzą duże wydatki związane z leczeniem i dodatkowymi konsultacjami. Na to wszystko potrzebne są pieniądze. Aktualnie nowotwór jest w remisji, choroba jest uśpiona, ale guzy nowotworowe nadal występują, więc jestem pod stałą opieką lekarską, gdyż choroba może zaatakować w każdym momencie. Muszę nadal kontrolować swój stan zdrowia chodząc na prywatne wizyty lekarskie, co wymaga dużych nakładów finansowych.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazywanie wsparcia finansowego na rzecz mojego leczenia. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!

Monika Kasprzak

Słowa wsparcia

donor2
Joanna Pupkowska
5 lat temu
Duzo zdrowia zycze! 416
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję i pozdrawiam

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Zdrowia i siły życzę:) 368
donor2
Właściciel zbiórki
bardzo dziękuję i pozdrawiam

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
245,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
440,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
13,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
31,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   14 238.19 zł
2022.03.27
Wypłata: 517,50 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2022.03.20
Wypłata: 517,50 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2020.12.03
Wypłata: 305,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.