Operacja w klinice zajmującej się mięsakami

Michał Kaczmarski, Rudna,
numer zbiórki: 111711

slide1

Opis zbiórki

PL

Cześć, jestem Michał i w tym roku skończyłem 19 lat, a już mam protezę biodra. W lutym zeszłego roku upadłem i złamałem kość szyjki udowej. Lekarze długo diagnozowali co doprowadziło do złamania kości szyjki udowej w tak młodym wieku. Takie złamanie zdarza się raz na milion i nie wróży nic dobrego. Przetransportowali mnie do innego szpitala, tam usłyszałem "robimy biopsję, to najprawdopodobniej rak". Po miesiącu spędzonym w szpitalnym łóżku potwierdziło się najgorsze, lecz dopiero wtedy lekarze wiedzieli jakie kroki podjąć i w końcu przeprowadzili operację, po której mogłem powoli dochodzić do siebie i wstać z łóżka. Guza usunięto a na miejsce wyniszczonej kości wstawiono protezę. W dniu wypadku nie byłem ubezpieczony. 

Do września jakoś sobie radziłem aż do momentu pojawienia się ostrego bólu, któremu towarzyszył rozrastający się w bardzo szybkim tempie guz. 
Przez kilka miesięcy tułałem się po lekarzach, guz wciąż rósł, ja zwijałem się z bólu, a w międzyczasie czekałem na diagnozę co się se mną dzieje. 
Po podróżach w różne miejscowości w całej Polsce i po wielu konsultacjach z lekarzami potwierdziło się najgorsze. 
To OSTEOSACROMA, inaczej mięsak kościopochodny, bardzo rzadki nowotwór, który zaatakował moje kości. 
Aktualnie specjaliści mówią, że powinienem być już dawno leczony onkologicznie, a guz jest już za duży, by go operować! 
Choć rokowania nie są za ciekawe. Zaczynam chemię. Dają mi tylko 60% na przeżycie do 5 lat, a to i tak najlepsza opcja. Chcę żyć!
W Polsce nie ma specjalistycznych ośrodków do leczenia tego typu nowotworu, ale za granicą już tak. W klinice w Berlinie jest profesjonalna opieka medyczna zajmująca się leczeniem mięsaków w kwocie 25 tys. euro.  

Proszę o wsparcie i wydłużenie mojego życia. Wierze, że uda się to wyleczyć. Niestety, trzeba działać szybko, bo każdy dzień się dla mnie liczy.  

Na 1 chemii dowiedziałem się, że mam przerzuty do węzłów chłonnych i są podejrzenia, że mogę mieć nowotwór w płucach.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
nie daj się powodzenia 3

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
100,00 zł
nie daj się powodzenia 3

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   90.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.