Wsparcie na diagnostykę

Marta Uchman, Przeworsk,
numer zbiórki: 111004

slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2021.04.19
Moi Drodzy! Dziękuję z całego serca wszystkim moim Darczyńcom. Dzięki Waszemu wsparciu czuję się bezpieczna, ponieważ wiem, że zawsze mogę na Was liczyć.
Wasza pomoc jest dla mnie ważna, nie tylko ta finansowa, ale też duchowa. Pod opieką Fundacji jestem już ponad dwa lata. Nadal leczę się, systematycznie przyjmuję Rybocyklib i inne leki oraz przechodzę comiesięczne badania. Na dzień dzisiejszy choroba nie postępuje i mogę w miarę dobrze funkcjonować.
Serdecznie dziękuję za wsparcie wszystkim ludziom dobrej woli, a zwłaszcza Pracownikom Fundacji, którzy dają nadzieję takim chorym jak ja. Życzę wszystkim zdrowia.
2020.12.21
Moi Drodzy!
Dziękuję z całego serca wszystkim moim Darczyńcom. Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się przejść bardzo trudny etap choroby. Obecnie czuję się w miarę dobrze, ale nadal jestem pod opieką lekarzy, przyjmuję Rybocyklib. Systematycznie przechodzę comiesięczne badania. Mam nadzieję, że dalsze leczenie przejdę również pomyślnie. Dziękuję za wsparcie i za wszelkie dobro, jakie do mnie płynie.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia 2020 roku życzę wszystkim Darczyńcom, Podopiecznym i Pracownikom Fundacji, abyśmy doświadczyli Łaski i Miłosierdzia Bożego, spokojnych pełnych nadziei Świąt oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości w nadchodzącym 2021 roku.
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

WALKA Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ Z PRZERZUTAMI DO KOŚCI

 

W 2018 r. wykryto u mnie raka piersi z przerzutami do kości. Tego typu nowotwory są nieoperacyjne. Diagnoza była szokiem dla mnie, rodziny i przyjaciół. Choroba rozwinęła się bardzo podstępnie.

Podjęłam intensywne leczenie środkami, które są refundowane przez NFZ, czyli radioterapią i kroplówkami wzmacniającymi kości. Lekarze po wielu konsultacjach zgodnie potwierdzili, że jedynym lekiem, który mógłby powstrzymać rozwój choroby i zmniejszyć ból jest Rybocyklib. Niestety nie jest to lek refundowany w Polsce. Dwuletnia terapia tym lekiem kosztuje około 260 tysięcy złotych.

Całe życie sumiennie pracowałam jako nauczycielka, praca z młodzieżą jest dla mnie pasją i daje mi dużo satysfakcji. Zgromadzone środki własne pozwalają mi na rozpoczęcie leczenia, ale nie wystarczą mi na dłuższe leczenie.

Proszę o pomoc finansową, każda darowizna będzie dla mnie dużą pomocą – darem serca, którego tak bardzo potrzebuję.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia 434

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Zdrowia dla najlepszej wychowawczyni. 411

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Powodzenia :) 405

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Trzymam kciuki za powrót do zdrowia. Niech pani będzie silna! 400

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
112,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
513,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
3,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
43,20 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   16 498.91 zł
2022.09.28
Wypłata: 8 118,43 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.04.19
Wypłata: 5 538,84 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,badania diagnostyczne,środki farmakologiczne
2019.10.30
Wypłata: 21 245,83 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.