Dla Małgosi

Małgorzata Ustupska, Wrocław,
numer zbiórki: 111687

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam, mam na imię Malgorzata, mam 49 lat. W 2019 roku w grudniu usłyszałam diagnozę wieloogniskowy rak piersi prawej. W tym momencie mój świat zawalił się, wszystko co miało sens, nagle stało się dla mnie nieważne. Miałam chwile załamania tak że odsuwałam się od wszystkich i zamykałam we własnym świecie. Jednak dzięki rodzinie i przyjaciołom, którzy bardzo mnie wspierali, przetrwałam półroczną chemię, potem operację usunięcia piersi z rekonstrukcją. Punktem kulminacyjnym mojego załamania był moment, kiedy  okazało się, że mam przerzuty na węzły chłonne i że czeka mnie kolejna operacja. Następnym etapem mojego leczenia była radioterapia.

Kiedy myślałam, że będzie dobrze, okazało się, że kolejnym ciosem była choroba mojego męża, który zachorował na raka płuc. Niestety nie udało mu się pokonać choroby, zmarł 28 października 2021 roku, a u mnie nasilił się obrzęk limfatyczny prawej ręki do takiego stopnia, że prawa ręka jest dwukrotnie większa niż lewa. I jest to efekt usunięcia węzłów chłonnych. Dwa razy w roku odbywam rehabilitację, ale to niestety nie wystarcza. Obecnie jestem na rencie, ale mam nadzieję, że kiedyś będę mogła wrócić do pracy. Pieniążki ze zbiórki chciałabym przeznaczyć na rehabilitację i zakup rękawa uciskowego. Rehabilitacja jest dla mnie za droga, gdyż jeden zabieg kosztuje 170 zł, a z mojej renty niestety nie stać mnie. Obecnie jestem w trakcie hormonoterapii. Staram się myśleć pozytywnie, ale to bardzo trudne po takich przejściach. Mam jednak nadzieję, że w końcu do mnie też uśmiechnie się los i już będzie tylko lepiej. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie.

 

 

 

 

 

Słowa wsparcia

donor2
Piotr Silke
6 miesięcy temu
Małgosiu, uśmiechu, radości, zdrówka.. Trzymaj się ciepło... 59

donor2
Krzysztof
6 miesięcy temu
Trzymaj się Gosia !! :) 59

donor2
Kamila
6 miesięcy temu
Gosia dużo zdrówka 54

donor2
Ann
6 miesięcy temu
❤️❤️❤️ 49

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
30,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
20,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   4 076.40 zł
2022.08.11
Wypłata: 1 446,00 zł, kategoria wydatków: inne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.