Leczenie Małgorzaty Sobiechowskiej

Małgorzata Sobiechowska, Wąbrzeźno,
numer zbiórki: 111826

slide1

Dziennik

2023.03.26

Drodzy, Kochani Darczyńcy, jesteście niemożliwi... Wpłaciliście prawie 30 tys. złotych. Jestem zaskoczona, wzruszona, a przede wszystkim bardzo wdzięczna za te piękne gesty płynące z Waszej strony. Dzięki Wam uwierzyłam, że my Polacy mamy ofiarne serca, a ja mam szansę na długie życie. W czwartek byłam na kolejnym podaniu leku w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Zrobiono mi też badanie TK, wyniki będą w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki i módlcie się, żeby było wszystko dobrze. W tym tygodniu odbędzie się też koncert charytatywny. W piątek 31.03 o godzinie 17.00 w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie wystąpi Tomek Kamiński z zespołem, w którym gra mój syn Mateusz oraz wąbrzeski chór Cantate Domino pod dyrekcją Wojciecha Góralskiego. To wspaniale, że chcieli wystąpić, wielkie dzięki dla nich i ks. kustosza Jana Kalinowskiego, że udostępnił kościół na to wydarzenie. Już od dziś w wąbrzeskich kościołach można nabywać palmy i ozdoby wielkanocne, zostawiając jakieś datki na moje leczenie. Serdecznie dziękuję paniom: Elżbiecie Kiwitt, Anecie Kust i Dorocie Dembowskiej oraz panu Krzysztofowi Paczkowskiemu i uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego we Wroniu za przygotowanie i przekazanie tych pięknych prac. Osobne podziękowania dla Marcina Olszewskiego i firmie Optigraf za gratisowe wykonanie ulotek i plakatów. Jak zwykle kłaniam się nisko wszystkim i dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Gosia

2023.03.11

Drodzy, kochani Darczyńcy, mija trzeci dzień zbiórki, a ja otrzymałam od Was tyle ciepła, nadziei i pomocy, że czuję się onieśmielona. W największych marzeniach nie spodziewałam się tak wielkiej reakcji na moją prośbę. Udało nam się uzbierać już na jedno podanie leku, a rozpędza się już kwota drugiego podania, czyli miesiąc leczenia. Jesteście cudowni, kłaniam się nisko i serdecznie dziękuję wszystkim - anonimowym i "jawnym" - za wpłaty, słowa pociechy i udostępnianie mojej zbiórki, która zatacza coraz większe kręgi. Ta zbiórka to nie tylko pomoc finansowa, która jest bezcenna, ale też pomoc psychiczna, jakże mi potrzebna. Ktoś mi napisał: " Niech moc będzie z Tobą", pozwolę sobie zmienić: Niech moc będzie z nami. Bardzo dziękuję!!!

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Gosia, mam 57 lat, dwójkę dorosłych dzieci. Przed chorobą prowadziłam normalne życie. Byłam osobą aktywną, pracowitą, nigdy poważnie nie chorowałam. Moje dzieci (córkę i syna) wychowaliśmy wraz z mężem na dobrych i uczciwych ludzi. Cieszyliśmy się, że niedługo będziemy na emeryturze wieść razem szczęśliwe i spokojne życie. Banalne objawy mojej choroby okazały się informacją druzgocącą: nowotwór gruczołowo-torbielowaty nosogardła, złośliwy, bardzo rzadki, uniemożliwiający normalne oddychanie. To było w grudniu 2019 roku. Przeszłam operację, radioterapię uzupełniającą i wydawało mi się, że udało się chorobę pokonać.

 

Po dwóch latach znowu złe wieści... Przerzuty do płuc i wątroby. Rozpoczęłam chemioterapię, bardzo źle ją znosiłam, a i tak raka nie pokonałam, jedynie trochę go zatrzymałam. Mój lekarz powiedział mi wtedy o immunoterapii. Co prawda nie jest refundowana dla mojego typu raka, ale może pomóc. W tej chwili to moja jedyna nadzieja. Przyjmuję lek: Nivolumab. Miesięczny koszt podawania leku to ponad 18 tys. złotych.

Do tej pory korzystałam ze środków własnych i z pomocy rodziny, ale koszty są tak duże, że moje możliwości są na wyczerpaniu. Możliwe, że nie stać mnie będzie na zakup leku, a wtedy... Boję się śmierci, bólu, tego, że zostawię rodzinę. Siły do walki z chorobą daje mi głęboka wiara i modlitwa. Liczę na Waszą pomoc, chciałabym dalej żyć!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
22 dni temu
Dużo wiary, siły, nadziei 💙🙏 15
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, jest wiara, siła, a nadzieję Wy mi dajecie.

donor2
Darczyńca Anonimowy
22 dni temu
Zdrowia i siły! 💪 13
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, zrobię wszystko co w mojej mocy.

donor2
Dariusz i Joanna
21 dni temu
Proszę walczyć i być dobrej myśli. 12
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, walczę i jestem dobrej myśli. Pozdrawiam.

donor2
Darczyńca Anonimowy
22 dni temu
Niech moc będzie z Tobą! 💫❤️ 12
donor2
Właściciel zbiórki
Dzięki Wam jest. Dziękuję!!!

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Waldemar Andrzejewski
wczoraj
400,00 zł

donor2
BARBARA polanowska
wczoraj
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 dni temu
50,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   30 455.10 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.