Leczenie Małgorzaty Sobiechowskiej

Małgorzata Sobiechowska, Wąbrzeźno,
numer zbiórki: 111826

slide1

Dziennik

2023.10.07

Drodzy, Kochani Darczyńcy. W ostatnich dniach, wpłynęło mnóstwo pieniędzy przekazanych za pośrednictwem 1,5 procentowego odpisu podatku. Bardzo, ale to bardzo wszystkim dziękuję, i tym, którzy przekazali kilka złotych i tym, którzy przekazali kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie znam Was, ale wiem, że jesteście cudowni. Kłaniam się nisko, wkrótce się odezwę i zdam relację z mojego leczenia, na razie nic nowego się nie dzieje. Niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece. Cześć Gosia.

2023.08.21

Drodzy, Kochani Darczyńcy, odzywam się po dłuższej przerwie, zawsze jednak o Was pamiętam. Spieszę z nowymi informacjami. Zakończyłam leczenie nivolumabem, pan doktor zadecydował, żeby wdrożyć nowy lek afatynib. Niestety również nie jest refundowany przez NFZ, także pieniążki od Was bardzo się przydają. Pocieszające jest to, że koszt miesięcznego leczenia poważnie zmalał, bo wynosi "tylko" ok. 6 tysięcy złotych.

 

Następną dobrą informacją jeszcze nie mogę się cieszyć tak w 100%, ale powiem Wam w tajemnicy, że mam szansę zakwalifikować się do programu badawczego w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Póki co jeszcze się nie rozpoczął, ale jak powiedział koordynator projektu, doktor z Gliwic: "została ostatnia prosta". Byłoby to super działanie, bo podobno ten mój "dziad" strasznie się tego boi i leczenie daje dobre rezultaty.

 

Na koniec chcę napisać o mojej córce Anitce. Na początku lipca samotnie wyruszyła na Główny Szlak Beskidzki - najdłuższy polski szlak górski i po 23,5 dniach go przeszła, pokonując 502 km. Wyprawę tą zadedykowała mnie i promowała moją zbiórkę. Córeczko, jestem wzruszona, dumna i jeszcze raz dziękuję.

Dziękuję również Wam Drodzy, Kochani Darczyńcy za pamięć, wsparcie, wpłaty i dobre słowa. Kłaniam się nisko, niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece.

 

Pozdrawiam,

Gosia

Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Gosia, mam 57 lat, dwójkę dorosłych dzieci. Przed chorobą prowadziłam normalne życie. Byłam osobą aktywną, pracowitą, nigdy poważnie nie chorowałam. Moje dzieci (córkę i syna) wychowaliśmy wraz z mężem na dobrych i uczciwych ludzi. Cieszyliśmy się, że niedługo będziemy na emeryturze wieść razem szczęśliwe i spokojne życie. Banalne objawy mojej choroby okazały się informacją druzgocącą: nowotwór gruczołowo-torbielowaty nosogardła, złośliwy, bardzo rzadki, uniemożliwiający normalne oddychanie. To było w grudniu 2019 roku. Przeszłam operację, radioterapię uzupełniającą i wydawało mi się, że udało się chorobę pokonać.

 

Po dwóch latach znowu złe wieści... Przerzuty do płuc i wątroby. Rozpoczęłam chemioterapię, bardzo źle ją znosiłam, a i tak raka nie pokonałam, jedynie trochę go zatrzymałam. Mój lekarz powiedział mi wtedy o immunoterapii. Co prawda nie jest refundowana dla mojego typu raka, ale może pomóc. W tej chwili to moja jedyna nadzieja. Przyjmuję lek: Nivolumab. Miesięczny koszt podawania leku to ponad 18 tys. złotych.

Do tej pory korzystałam ze środków własnych i z pomocy rodziny, ale koszty są tak duże, że moje możliwości są na wyczerpaniu. Możliwe, że nie stać mnie będzie na zakup leku, a wtedy... Boję się śmierci, bólu, tego, że zostawię rodzinę. Siły do walki z chorobą daje mi głęboka wiara i modlitwa. Liczę na Waszą pomoc, chciałabym dalej żyć!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
Zdrowia i siły! 💪 70
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, zrobię wszystko co w mojej mocy.

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
Dużo wiary, siły, nadziei 💙🙏 67
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, jest wiara, siła, a nadzieję Wy mi dajecie.

donor2
Dariusz i Joanna
8 miesięcy temu
Proszę walczyć i być dobrej myśli. 65
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję, walczę i jestem dobrej myśli. Pozdrawiam.

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
Niech moc będzie z Tobą! 💫❤️ 62
donor2
Właściciel zbiórki
Dzięki Wam jest. Dziękuję!!!

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca 891620
12 dni temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca 966888
16 dni temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
39,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
28,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   42 123.24 zł
2023.10.02
Wypłata: 5 655,88 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.09.04
Wypłata: 965,06 zł, kategoria wydatków: inne,transport
2023.08.31
Wypłata: 1 896,54 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.