Potrzebuję pomocy w walce ze szpiczakiem

Małgorzata Markiewicz, Łuków,
numer zbiórki: 110942

slide1

Dni do końca: 139

Dziennik

2021.11.10
Chciałabym bardzo podziękować za wszelkie wpłaty 1%. Dzięki Wam chociaż o środki na leki nie muszę aż tak się martwić.
W ostatnim czasie przeszłam covid, opóźniło to moje leczenie prawie 5 tygodni, wynik testu miałam pozytywny. Choroba szaleje.
Na szczęście byłam szczepiona i już jest po covidzie, zaczynam chemioterapię, w przyszłości czeka mnie kolejny przeszczep.
Trzymajcie kciuki.
I jeszcze raz dziękuję za wsparcie!
2021.10.08
Choroba wróciła!!!
Będę walczyć!!!
Czekam na wizytę w szpitalu, mój stan jest ciężki. Przypominają mi się wszystkie chwile sprzed diagnozy…
Proszę o modlitwę. Mam nadzieje, że dostanę kolejną szansę, aby zatrzymać tę chorobę.
2020.03.27
Witam serdecznie, przepraszam za brak aktualizacji w moim dzienniku. Przede wszystkim chciałabym z całego serca podziękować Wam, Kochani, za wszelkie wpłaty przekazane na moje leczenie. Tak jak już wspominałam, po przeszczepie zakwalifikowałam się do programu, dzięki któremu mam szansę na leczenie, które normalnie w Polsce nie jest możliwe. Przynosi rezultaty - choroba uległa regresji. Niestety łatwo nie jest... Organizm jest coraz słabszy, brak odporności powoduje wiele chorób i dolegliwości, a dochodzenie do siebie po każdej chemii jest długotrwałym procesem. Każdy dzień przynosi różne scenariusze. W ostatnim czasie miałam zrobione kolejne badania, aby sprawdzić, czy choroba nadal jest w stanie remisji - na wyniki czekam. Kochani zachęcam Was do rozliczenia 1% podatku. Gdyby nie Wy, nie byłoby mnie stać na dojazdy do szpitala i leki!
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Moi Drodzy, mając 52 lata zachorowałam na szpiczaka. 

Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie miałam czasu na rozpacz, przemyślenia, bo tak mocno zachorowałam, że myślałam tylko o tym, jak szybko muszę stawić czoła chorobie i poddać się leczeniu. Poważna infekcja górnych dróg oddechowych, zmiany kostne i bardzo słabe wyniki doprowadziły do sepsy. Zostałam wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną na ponad miesiąc. W sumie nie dawano mi żadnych szans i kilkakrotnie ściągano mnie na ten świat. Dzięki Bogu, mojej kochanej rodzinie i wspaniałym lekarzom wyszłam z tego. Uczyłam się chodzić, poruszać od nowa. Była ze mnie taka słaba, wychudzona roślinka. Pozostał mi niedowład nogi i połowy ręki. Cały rok jeździłam na chemioterapię albo leżałam w szpitalu. Nie było miesiąca, żebym była w domu.

Moja kochana rodzina, dla której właśnie chcę walczyć i przetrwać to wszystko, pomagała mi bardzo nie tylko psychicznie, ale fizycznie i finansowo.
Nie prosiłam nikogo do tej pory o pomoc, ale teraz nie dajemy rady finansowo. Leki, dojazdy do szpitala i sprzęty rehabilitacyjne bardzo dużo nas kosztują, dlatego proszę bardzo - pomóżcie mi!

Nie wiem, czy można pogodzić się z takim losem, ale wiem, że jedyne czego teraz pragnę to żyć i być dla moich bliskich, dla rodziny i dla tych, którzy się zawsze modlili. Moje życie nigdy mnie nie oszczędzało, ale może dzięki temu jestem taka silna i zdeterminowana do walki. 

Dziękuję za każdą pomoc z całego serca.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
K.S.
3 lata temu
Dasz Radę!!! 256
donor2
Właściciel zbiórki
??

donor2
Józef Panasz
3 lata temu
Małgosia bądź dalej taka dzielna i będzie dobrze... :) 251
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje

donor2
Teresa Malon
3 lata temu
Dużo zdrówka Gosiu, będzie dobrze! 235
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Pani Małgosiu jest Pani bardzo dzielna? Życzę dużo zdrówka i siły od Boga?? Będzie dobrze☺️ 232
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje bardzo

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
17,70 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0 zł
2021.12.19
Wypłata: 260,00 zł, kategoria wydatków: transport
2021.12.19
Wypłata: 379,97 zł, kategoria wydatków: transport
2021.12.19
Wypłata: 390,00 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.