Potrzebuję pomocy w walce ze szpiczakiem

Małgorzata Markiewicz, Łuków,
numer zbiórki: 110942

slide1

Dziennik

2021.11.10
Chciałabym bardzo podziękować za wszelkie wpłaty 1%. Dzięki Wam chociaż o środki na leki nie muszę aż tak się martwić. W ostatnim czasie przeszłam covid, opóźniło to moje leczenie prawie 5 tygodni, wynik testu miałam pozytywny. Choroba szaleje. Na szczęście byłam szczepiona i już jest po covidzie, zaczynam chemioterapię, w przyszłości czeka mnie kolejny przeszczep. Trzymajcie kciuki. I jeszcze raz dziękuję za wsparcie!
2021.10.08
Choroba wróciła!!! Będę walczyć!!! Czekam na wizytę w szpitalu, mój stan jest ciężki. Przypominają mi się wszystkie chwile sprzed diagnozy… Proszę o modlitwę. Mam nadzieje, że dostanę kolejną szansę, aby zatrzymać tę chorobę.
2020.03.27
Witam serdecznie, przepraszam za brak aktualizacji w moim dzienniku. Przede wszystkim chciałabym z całego serca podziękować Wam, Kochani, za wszelkie wpłaty przekazane na moje leczenie. Tak jak już wspominałam, po przeszczepie zakwalifikowałam się do programu, dzięki któremu mam szansę na leczenie, które normalnie w Polsce nie jest możliwe. Przynosi rezultaty - choroba uległa regresji. Niestety łatwo nie jest... Organizm jest coraz słabszy, brak odporności powoduje wiele chorób i dolegliwości, a dochodzenie do siebie po każdej chemii jest długotrwałym procesem. Każdy dzień przynosi różne scenariusze. W ostatnim czasie miałam zrobione kolejne badania, aby sprawdzić, czy choroba nadal jest w stanie remisji - na wyniki czekam. Kochani zachęcam Was do rozliczenia 1% podatku. Gdyby nie Wy, nie byłoby mnie stać na dojazdy do szpitala i leki!

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0 zł
2021.12.19
Wypłata: 260,00 zł, kategoria wydatków: transport
2021.12.19
Wypłata: 379,97 zł, kategoria wydatków: transport
2021.12.19
Wypłata: 390,00 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Moi Drodzy, mając 52 lata zachorowałam na szpiczaka. 

Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie miałam czasu na rozpacz, przemyślenia, bo tak mocno zachorowałam, że myślałam tylko o tym, jak szybko muszę stawić czoła chorobie i poddać się leczeniu. Poważna infekcja górnych dróg oddechowych, zmiany kostne i bardzo słabe wyniki doprowadziły do sepsy. Zostałam wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną na ponad miesiąc. W sumie nie dawano mi żadnych szans i kilkakrotnie ściągano mnie na ten świat. Dzięki Bogu, mojej kochanej rodzinie i wspaniałym lekarzom wyszłam z tego. Uczyłam się chodzić, poruszać od nowa. Była ze mnie taka słaba, wychudzona roślinka. Pozostał mi niedowład nogi i połowy ręki. Cały rok jeździłam na chemioterapię albo leżałam w szpitalu. Nie było miesiąca, żebym była w domu.

Moja kochana rodzina, dla której właśnie chcę walczyć i przetrwać to wszystko, pomagała mi bardzo nie tylko psychicznie, ale fizycznie i finansowo.
Nie prosiłam nikogo do tej pory o pomoc, ale teraz nie dajemy rady finansowo. Leki, dojazdy do szpitala i sprzęty rehabilitacyjne bardzo dużo nas kosztują, dlatego proszę bardzo - pomóżcie mi!

Nie wiem, czy można pogodzić się z takim losem, ale wiem, że jedyne czego teraz pragnę to żyć i być dla moich bliskich, dla rodziny i dla tych, którzy się zawsze modlili. Moje życie nigdy mnie nie oszczędzało, ale może dzięki temu jestem taka silna i zdeterminowana do walki. 

Dziękuję za każdą pomoc z całego serca.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
K.S.
3 lata temu
Dasz Radę!!! 242
donor2
Właściciel zbiórki
??

donor2
Józef Panasz
3 lata temu
Małgosia bądź dalej taka dzielna i będzie dobrze... :) 235
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje

donor2
Teresa Malon
3 lata temu
Dużo zdrówka Gosiu, będzie dobrze! 217
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Pani Małgosiu jest Pani bardzo dzielna? Życzę dużo zdrówka i siły od Boga?? Będzie dobrze☺️ 217
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje bardzo

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
17,70 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.