Cel zbiórki został osiągnięty

Magdalena Strojnowska, Warszawa,
numer zbiórki: 110461

slide1

Opis zbiórki

PL

Magda ma 38 lat i straciła oboje rodziców– Tata zmarł, gdy Magda była nastolatką. Mama zmagała się z przerzutami raka piersi do kości, wątroby i węzłów chłonnych. Odeszła w 2019 roku po 3 latach leczenia pełnych cierpienia i bólu. Mimo takich doświadczeń Magda to osoba pogodna, uczynna i pomocna dla innych. Wrażliwa oraz dziewczęca, a zarazem zawadiacka i zwariowana... jest super kobietą, matką, człowiekiem!

Niestety aktualnie jej życie zdominowała walka z rakiem piersi. Jest też nosicielką mutacji genetycznej BRCA1 predysponującej ją do wznowień oraz powstania kolejnych nowotworów. Zdecydowała się przeprowadzić serię radykalnych operacji (podwójna mastektomia, adnexectomia).

Chce żyć dla 9-cio letniej Leny. 

Dzięki jej determinacji i pomocy Darczyńców udało się! Magda ma już za sobą profilaktyczne operacje - zmniejszyła ryzyko do minimum! Teraz walczy o pełną sprawność, zmaga się też z zakrzepicą i powikłaniami. Wciąż potrzebuje rehabilitacji, konsultacji specjalistów, ponosi również duże miesięczne wydatki na leki.

Gorąca prośba do Was o pomoc. Jednocześnie, niejako z góry wyrażona, wdzięczność za jakąkolwiek formę wsparcia.

Piękne dzięki!!!!

HISTORIA:

W połowie 2016 roku Magda dowiedziała się, podobnie jak jej mama kilkanaście lat wcześniej, że ma raka piersi.

Przeprowadzono operację oszczędzającą i zalecono dalsze leczenie. W lutym 2017 Magda zakończyła chemioterapię. W międzyczasie wykonano badania genetyczne, które potwierdziły mutację genu BRCA1. Stąd decyzja i determinacja do usunięcia piersi i jajników w cyklu 3 operacji. Dzięki ofiarności licznych znajomych i innych osób przychylnych Magdzie, udało się zebrać dużą część funduszy na pokrycie dotychczasowych kosztów leczenia, rekonwalescencji i transportu. Do tej pory udało się przeprowadzić mastektomię obu piersi wraz z rekonstrukcją, a także operacje usunięcia jajników! Ale wciąż potrzebne są środki na prowadzenie kontrolnej diagnostyki, zakup leków, konsultacje lekarskie i pomoc psychologiczną. 

Darowizny na rzecz leczenia Magdy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Walcz bo warto. Wiele osób Cię wspiera . 369

donor2
Andrzej Pęcek
5 lat temu
Powodzenia 366

donor2
Wojciech Boniecki
5 lat temu
Dajesz radę - super 352

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Magda trzymaj się 318

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
78,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
11,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
107,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
20,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   34 058.84 zł
2022.06.20
Wypłata: 1 453,93 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne,konsultacje medyczne,terapia onkologiczna
2022.05.09
Wypłata: 1 509,90 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,terapia onkologiczna,konsultacje medyczne,inne
2022.03.23
Wypłata: 1 530,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,badania diagnostyczne,terapia onkologiczna,inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.