POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ! Z WASZĄ POMOCĄ TO SIĘ UDA!

ŁUKASZ HOFFA, Pniewy,
numer zbiórki: 111218

slide1

Dziennik

2022.01.10
Witam wszystkich! Długo mnie tu nie było, ponieważ postanowiłem żyć pełną piersią. Staram się nie myśleć o chorobie, która mnie dotknęła, choć wiem, że sama nie zniknie. Guz nadal jest w mojej głowie, jednak chwilowo uśpiony. Nie wiem, co przyniesie jutro, dlatego bardzo wszystkich Was proszę o wsparcie i pomoc, która na pewno niebawem będzie mi potrzebna. DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ ZA DOTYCHCZASOWE WSPARCIE. JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE. POZDRAWIAM!
2020.12.29
Witam. Na wstępie chciałbym wszystkim bardzo podziękować za okazaną pomoc. Jestem bardzo wdzięczny za to, że postanowiliście właśnie mnie przekazać swój 1% podatku na walkę z chorobą, z jaką muszę się zmierzyć. Naprawdę bardzo DZIĘKUJĘ. Nie jest mi łatwo zaglądać na stronę fundacji, której jestem podopiecznym, ponieważ staram się żyć pełnią życia i nie myśleć, co przyniesie jutro. Sytuacja moja na chwilę obecną jest pod znakiem zapytania... Przeszedłem już standardowe leczenie - po jego zakończeniu uzyskano stabilizację i mogę na chwilę odetchnąć. Niestety na początku grudnia dowiedziałem się, że guz ponownie się odezwał. Czeka mnie dziś wizyta u neurochirurga, który oceni, jakie działania będzie można podjąć w mojej sprawie. Na tę chwilę proszę Was, trzymajcie za mnie kciuki i wierzcie tak jak ja, że wszystko skończy się dobrze. Chcę Was również prosić, choć nie jest mi łatwo, abyście wsparli mnie choćby złotówką w tej nierównej walce.
2020.03.16
Witam! Mam dziś chwilę, aby napisać kilka słów, co się u mnie do tej pory działo. Niestety wieści nie napawają optymizmem... Nie udało mi się dokończyć chemii, ponieważ pojawił się problem z płytkami krwi, które prawdopodobnie zostały uszkodzone leczeniem. Jestem już w domu i czuję się dobrze, choć walka nadal trwa. Dziękuję tym wszystkim, którzy jeszcze we mnie wierzą i nie poddają się jak ja! To jeszcze nie jest mój czas... Chcę walczyć i proszę Was o dalsze wsparcie. Naprawdę potrzebuję tego, jak nigdy dotąd...

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   14 523.30 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ! Z WASZĄ POMOCĄ TO SIĘ UDA!

Cześć, mam na imię Łukasz i mam 35 lat. Chciałbym Wam opowiedzieć historię, od której zaczęła się moja walka o zdrowie. 

We wrześniu zeszłego roku straciłem przytomność i trafiłem do szpitala gdzie po wstępnych badaniach lekarze stwierdzili, że przyczyną tego była chwilowa utrata świadomości, bez konkretnych powodów. Wróciłem więc spokojnie do domu i cieszyłem się życiem. Mój spokój nie trwał długo...

Po trzech tygodniach sytuacja się powtórzyła. Trafiłem wtedy do jednego z poznańskich szpitali, gdzie po wykonaniu wszelkich badań, w tym też tomografii komputerowej okazało się, że w mojej głowie znajduje się guz.

Był szok, niedowierzanie- dlaczego ja? 

Po konsultacji lekarskiej dowiedziałem się że guz jest operacyjny i można go usunąć. Tak też 21 listopada 2019 roku odbyła się operacja usunięcia guza. Przebiegła bez żadnych powikłań. Czułem się bardzo dobrze. Myślałem, że wygrałem walkę. Niestety przyszedł wynik badań histopatologicznych i diagnoza- glejak. Nowotwór o charakterze rozrostowym, niestety złośliwy.

Wtedy świat mój i moich bliskich nagle stracił kolory. Znowu  był strach i pytania dlaczego ja? Dlaczego mnie to spotkało, przecież jestem jeszcze młody, silny, pełen pasji, planów i marzeń na przyszłość.

Na szczęście w tym całym nieszczęściu mogę liczyć na wsparcie mojej rodziny.

Na dzień dzisiejszy przebywam na oddziale radio i chemioterapii w Poznaniu gdzie przechodzę radykalne leczenie onkologiczne. Ma to trwać 6 tygodni, a potem jeszcze 6-miesięczne leczenie w domu. I na tym kończy się refundowane leczenie w Polsce.

Chciałbym skorzystać z wszystkich możliwych metod leczenia, które niestety w większości nie są refundowane w Polsce, a dają nadzieję na wyleczenie.

Chciałbym podjąć próbę zakwalifikowania się do terapii protonami w Polsce, gdzie od niedawna można to wykonać niestety na zasadach komercyjnych.

Gdybym nie miał takiej możliwości w Polsce to są terapie, które odbywają się w Niemczech i są skuteczne.To np terapia immunologiczna w klinice w Kolonii lub terapia Nanotherm firmy Magforce.

Niestety koszt takiej terapii to ok. 60 000 euro, a czas trwania 6 miesięcy.

Koszty takich terapii alternatywnych są bardzo wysokie i nieosiągalne dla mnie i mojej rodziny, dlatego tak bardzo ważna jest dla mnie Wasza pomoc.

Każda nawet najmniejsza wpłata przybliży mnie do możliwości skorzystania z dodatkowego leczenia.
Chciałbym zwalczyć tego potwora i cieszyć się każdą kolejną chwilą spędzoną z rodziną.

Dlatego już teraz zaczynam zbierać pieniądze i wiem,że z Waszą pomocą się to uda.

Dziękuję Wam z całego serca!

Dobro powraca!

ŁUKASZ

Darowizny na rzecz leczenia Łukasza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Paulina Jacek Kozber
2 lata temu
Bądź silny się Łukasz! Dasz radę! 323

donor2
Milena Siciarz Siciarz
2 lata temu
Dasz chłopie radę jak zawsz 313

donor2
Kamil Hoffa
2 lata temu
KUZYN 3m sie byku! 168

donor2
Milena Siciarz Siciarz
2 lata temu
Dasz chłopie radę jak zawsz 145

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
33,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
30,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
18,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
29,10 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.