Udało się osiągnąć cel zbiórki!

Lidia Dyndor, Warszawa,
numer zbiórki: 110966

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2021.01.14
Dostałam bardzo wiele od moich darczyńców i teraz czas, aby darować coś od siebie! Z taką myślą powstał mój autorski projekt OnkoFitka Lidka. Wszystko, co warto wiedzieć o raku piersi z perspektywy amazonki, ale również kobiety, żony i matki. Miejsce, w którym zawarta jest duża dawka merytorycznej wiedzy, rozmów ze specjalistami oraz mam nadzieję - motywacji do działania.
Zapraszam Was na mój kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCMIXORKo3UgWG0UX5VZ1BfQ/videos
2019.07.05
Pozdrowienia z turnus rehabilitacyjnego w Łebie! To między innymi dzięki Waszemu wsparciu udało mi się wyjechać i zadbać o swoje ciało i umysł. Ćwiczenia dodają wiele pozytywnej energii, a widok i szum fal morskich są bezcenne! Zamieszczam kilka fotek poniżej. Pozdrowienia dla Wszystkich!
2019.04.19
Operacja się udała i z nową energią wkraczam w czas rekonwalescencji! :) Jest dobrze! Aby całkowicie "zdusić" skorupiaka w zarodku zdecydowałam się dodatkowo na 6 miesięcy chemioterapii uzupełniającej w tabletkach, którą zaczęłam w zeszłym tygodniu. Na razie samopoczucie nie najgorsze, a więc wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej! Dziękuję Wszystkim, którzy mi nieustannie kibicują, są przy mnie uśmiechają się i pamiętają. Ściskam Was Wszystkich mocno i życzę Wesołych Wielkanocnych Świąt! :)
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Szanowni Darczyńcy,

ogromnie dziękujemy za wsparcie!

Osiągnęliśmy cel zbiórki i na ten moment prosimy o nie przekazywanie darowizn.

Mam na imię Lidia i jestem szczęśliwą żoną oraz mamą trójki dzieci: blisko 5-letniej Natalii, 3-letniego Antosia i rocznego Frania. Na zdjęciu jestem z moim najmłodszym synkiem, bo to właśnie kiedy byłam z nim w ciąży do naszej rodziny dołączył rak piersi - potrójnie ujemny. 

Od momentu diagnozy w procesie leczenia udało mi się pokonać daleką drogę: 2 operacje, 16 wlewów chemii, a w najbliższym czasie czeka mnie jeszcze 20 naświetlań i kolejne operacje profilaktycznej mastektomii oraz rekonstrukcji chorej piersi. 

Wszystkie środki zebrane na moje konto posłużą mi do opłacenia kosztów związanych z leczeniem, które nie są refundowane przez NFZ takie jak: specjalistyczne materiały użyte do operacji rekonstrukcyjnych (np. siatka z osierdzia wołowego lub siatka adm), dodatkowy sprzęt oraz rehabilitacja specjalistyczna, a także dodatkowa diagnostyka i konsultacje specjalistyczne. Pieniądze zebrane posłużą mi również do finansowania kosztów dojazdów na konsultacje specjalistyczne poza moim miejscem zamieszkania oraz do opłacenia specjalistycznego wsparcia psychoonkologicznego. 

 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Powodzenia, Kochana!!!! 331

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Jesteśmy z Tobą :-) 292

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Dużo zdrowia, tu też pilnie potrzebna pomoc: https://www.siepomaga.pl/zycie-daniela#wplaty 286

donor2
Roksana Swierzb
3 lata temu
Trzymaj sie Lidka. Calym sercem jestesmy z Toba. 286

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
98,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
1,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
48,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
31,60 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   769.06 zł
2021.12.21
Wypłata: 630,80 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,środki farmakologiczne,terapia onkologiczna
2021.11.09
Wypłata: 696,29 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
2021.02.04
Wypłata: 14 000,00 zł, kategoria wydatków: inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.