Na leczenie nowotworu złośliwego

KRZYSZTOF WODKA, ŻABNO,
numer zbiórki: 111752

slide1

Opis zbiórki

PL

Mam 57 lat i w lutym moje życie zmieniło sie diametralnie. Jak grom z jasnego nieba spadła na mnie diagnoza - nowotwór złosliwy pęcherza moczowego C67.9. Na początku przeszedłem dwa zabiegi elektroresekcji guza pęcherza moczowego z marnym skutkiem, a wynik biopsji źle rokował.

Obecnie kontynuuję leczenie w Instytucie Onkologi na Garncarskiej w Krakowie, na które składa się chemioterapia indukcyjna w kilku cyklach, dolewki, badania i leki. W listopadzie będę miał przeprowadzony zabieg cystektomi radykalnej.

W czasie choroby nie mam możliwości podjęcia pracy i raczej nieprędko wrócę do życia zawodowego. Zasiłek chorobowy nie pokrywa wszystkich moich potrzeb, tak ważnych w czasie choroby - leków, suplementów, środkow do pielegnacji i kosztów transportu do szpitala. Proszę o pomoc, bym mógł kontynować leczenie i spać spokojnie. Każda złotówka jest dla mnie bardzo ważna. Dziękuję. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
Powodzenia 🍀 1

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
50,00 zł
Powodzenia 🍀 1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   45.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.