Cel zbiórki został osiągnięty

Krzysztof Naróg, Gdańsk,
numer zbiórki: 110283

slide1

Dziennik

2018.08.10
Witam wszystkich. Na początku chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie i słowa otuchy. W czerwcu przeszedłem badania kontrolne - jestem bardzo szczęśliwy - można powiedzieć,że na razie wygrywam walkę z tym ,,potworem''. O przebytej bardzo długiej walce będzie mi przypominać niestety noga (utrzymujący się niedowład). Ale się nie poddaję, dzięki Waszemu wsparciu walczę każdego dnia, wylewam poty na sali rehabilitacyjnej.
Dziękuję z całego serca i życzę Wszystkim zdrowia.
2017.06.19
W tym miesiącu mijają 2 lata od diagnozy i pół roku od ostatniej chemii. Ostatnie badania pokazały, że jestem na dobrej drodze do pokonania tego ,,potwora". Obecnie walczę z ogromnym spustoszeniem w moim organizmie, spowodowanym przez chorobę i leczenie. Nadal niestety utrzymuje się porażenie nerwu kulszowego, a co za tym idzie niedowład prawej stopy.
Chciałem podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom i ludziom dobrego serca, od których otrzymałem wsparcie i pomoc. Dzięki Wam mam siłę do dalszej walki z codziennymi problemami. Mam nadzieję, że dzięki rehabilitacji już wkrótce wrócę do zdrowia i pełnej sprawności.

Opis zbiórki

PL

Szanowni Darczyńcy,

jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie!

Udało się osiągnąć cel zbiórki, dlatego na chwilę obecną prosimy o nieprzekazywanie darowizn.
 

………………………………………………………..***………………………………………………………….

Witam wszystkich!

Nazywam się Krzysztof Naróg, mam 42 lata. Wraz z żoną wychowuję dwóch wspaniałych synów: Macieja - 18 lat i Michała – 15 lat. Dzięki mojej rodzinie mam siłę i determinację, aby walczyć z chorobą, która pojawiła się nagle i wywróciła nasze życie do góry nogami.

W maju 2015 zdiagnozowano u mnie guza w miednicy, który uciskał na nerw kulszowy (stąd ataki bólu rwy kulszowej, które utrudniały mi pracę jako kierowca). W dzień ojca 21 czerwca 2015 r. przeszedłem operację usunięcia guza. Wtedy myślałem, że moje życie wróci do normy. Niestety wynik badania histopatologicznego zwalił mnie z nóg – mięsak Ewinga – nowotwór złośliwy tkanek miękkich. Rozpoczęła się walka o życie. Ponieważ guz nie został w całości usunięty, zostałem poddany agresywnej chemioterapii – 8 cykli co 21 dni.

Przed chorobą pracowałem w Niemczech dlatego moje leczenie odbywa się w Monachium. Co trzytygodniowe wyjazdy do szpitala bardzo obciążyły nasz budżet domowy. W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia pojechałem na wizytę kontrolną z myślą, że usłyszę słowa - "jest pan już zdrowy". Niestety okazało się, że jestem dopiero na początku drogi, która prowadzi do zdrowia.

W połowie stycznia 2016 rozpocząłem 6-tygodniową radioterapię wraz z chemioterapią. Był to czas dla mnie bardzo ciężki, daleko od domu. Tęsknota za rodziną jak i walka ze skutkami ubocznymi leczenia spowodowały u mnie chwilę zwątpienia. Przede mną jeszcze 4 cykle chemii.

Specjalna dieta, ciągłe wyjazdy na konsultacje, kontrole i badania pochłaniają całkowicie nasze dochody. Po skończonej chemioterapii czeka mnie długotrwała rehabilitacja nogi, ponieważ guz uszkodził nerw kulszowy i mam niedowład prawej stopy.

Zdrowy człowiek nie zastanawia się, ile jest warte życie. Ja i moja rodzina już wiemy.

Zwracam się z prośbą do wszystkich chcących pomóc o wsparcie finansowe, które ułatwi mi szybki powrót do zdrowia i wygranie tej nierównej walki.

Słowa wsparcia

donor2
Stanisław Kodzis
7 lat temu
Daj znać kiedy wyzdrowiejesz! Pozdrawiam serdecznie, Stanisław 542

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 lat temu
Proponuję odnaleźć np. na Youtube dra Jerzego Ziębę a może uda się kontakt osobisty. Od lat pomaga ludziom. Wierzę, że wyjdzie Pan z tego, czego życzę z całego serca.EG. 481

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
59,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
27,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
40,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
34,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   447.59 zł
2019.02.25
Wypłata: € 260,00 , kategoria wydatków: inne
2018.08.09
Wypłata: 800,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2018.02.11
Wypłata: 1 500,00 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.