Cel zbiórki został osiągnięty

Krzysztof Naróg, Gdańsk,
numer zbiórki: 110283

slide1

Dziennik

2018.08.10
Witam wszystkich. Na początku chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie i słowa otuchy. W czerwcu przeszedłem badania kontrolne - jestem bardzo szczęśliwy - można powiedzieć,że na razie wygrywam walkę z tym ,,potworem''. O przebytej bardzo długiej walce będzie mi przypominać niestety noga ( utrzymujący się niedowład). Ale się nie poddaje, dzięki waszemu wsparciu walczę każdego dnia, wylewam poty na sali rehabilitacyjnej.
Dziękuje z całego serca i życzę Wszystkim zdrowia.
2017.06.19
W tym miesiącu mijają 2 lata od diagnozy i pół roku od ostatniej chemii. Ostatnie badania pokazały, że jestem na dobrej drodze do pokonania tego ,,potwora". Obecnie walczę z ogromnym spustoszeniem w moim organizmie, spowodowanym przez chorobę i leczenie. Nadal niestety utrzymuje się porażenie nerwu kulszowego, a co za tym idzie niedowład prawej stopy.
Chciałem podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom i ludziom dobrego serca, od których otrzymałem wsparcie i pomoc. Dzięki Wam mam siłę do dalszej walki z codziennymi problemami. Mam nadzieję, że dzięki rehabilitacji już wkrótce wrócę do zdrowia i pełnej sprawności.

Opis zbiórki

PL

Szanowni Darczyńcy,

jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie!

Udało się osiągnąć cel zbiórki dlatego na chwilę obecną prosimy o nieprzekazywanie darowizn.
 

………………………………………………………..***………………………………………………………….

Witam wszystkich!!!!

Nazywam się Krzysztof Naróg, mam 42 lata. Wraz z żoną wychowuję dwóch wspaniałych synów: Macieja - 18 lat i Michała – 15 lat. Dzięki mojej rodzinie mam siłę i determinację, aby walczyć z chorobą, która pojawiła się nagle i wywróciła nasze życie do góry nogami.

W maju 2015 zdiagnozowano u mnie guza w miednicy, który uciskał na nerw kulszowy (stąd ataki bólu rwy kulszowej, które utrudniały mi pracę jako kierowca). W dzień ojca 21 czerwca 2015 r. przeszedłem operację usunięcia guza. Wtedy myślałem, że moje życie wróci do normy. Niestety wynik badania histopatologicznego zwalił mnie z nóg – mięsak Ewinga – nowotwór złośliwy tkanek miękkich. Rozpoczęła się walka o życie. Ponieważ guz nie został w całości usunięty zostałem poddany agresywnej chemioterapii – 8 cykli co 21 dni.

Przed chorobą pracowałem w Niemczech dlatego moje leczenie odbywa się w Monachium. Co trzy-tygodniowe wyjazdy do szpitala bardzo obciążyły nasz budżet domowy. W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia pojechałem na wizytę kontrolną z myślą, że usłyszę słowa - "jest pan już zdrowy". Niestety okazało się, że jestem dopiero na początku drogi, która prowadzi do zdrowia.

W połowie stycznia 2016 rozpocząłem 6 tygodniową radioterapię wraz z chemioterapią. Był to czas dla mnie bardzo ciężki, daleko od domu. Tęsknota za rodziną jak i walka ze skutkami ubocznymi leczenia spowodowały u mnie chwilę zwątpienia. W chwili obecnej jeszcze przede mną 4 cykle chemii.

Specjalna dieta, ciągłe wyjazdy na konsultacje, kontrole i badania pochłaniają całkowicie nasze dochody. Po skończonej chemioterapii czeka mnie długotrwała rehabilitacja nogi, ponieważ guz uszkodził nerw kulszowy i mam niedowład prawej stopy.

Zdrowy człowiek nie zastanawia się ile jest warte życie. Ja i moja rodzina już wie.

Zwracam się z prośbą do wszystkich chcących pomóc o wsparcie finansowe, które ułatwi mi szybki powrót do zdrowia i wygranie tej nierównej walki.

 

Słowa wsparcia

donor2
Stanisław Kodzis
5 lat temu
Daj znać kiedy wyzdrowiejesz! Pozdrawiam serdecznie, Stanisław 421

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Proponuję odnaleźć np. na Youtube dra Jerzego Ziębę a może uda się kontakt osobisty. Od lat pomaga ludziom. Wierzę, że wyjdzie Pan z tego, czego życzę z całego serca.EG. 343

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
34,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
9,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
27,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
34,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   332.39 zł
2019.02.25
Wypłata: € 260,00 , kategoria wydatków: inne
2018.08.09
Wypłata: 800,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2018.02.11
Wypłata: 1 500,00 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.