Proszę o wsparcie w sfinansowaniu terapii raka płuc

Krystyna Misiowiec, Warszawa,
numer zbiórki: 111240

slide1

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Krystyna Misiowiec i jestem emerytką. Mieszkam w Warszawie i przez 30 lat pracowałam w samorządzie warszawskim.

Przed 6 laty byłam operowana z powodu raka brodawkowatego nerki. Udało mi się pokonać go bez chemioterapii. W 5. roku obserwacji w Poradni Onkologicznej zachorowałam na inny rodzaj nowotworu - drobnokomórkowego raka płuc z przerzutami do mózgu. Od czasu radioterapii w badaniach rezonansu głowy nie stwierdza się zmian. Niestety, kolejne cykle chemioterapii stosowane od ponad roku z powodu raka płuc dają mizerne efekty.

 

Szansą dla mnie jest chemioterapia połączona z immunoterapią atezolizumabem - lekiem nowej generacji. Atezolizumab jest zarejestrowany w Europejskiej Agencji Leków, ale nie jest jeszcze refundowany przez NFZ w tym rodzaju raka. Koszt miesięcznej terapii to ok. 10 tys. złotych, a leczenie powinno potrwać około roku. Przy mobilizacji całej rodziny chcę podjąć próbę leczenia, ale nie będziemy jej w stanie sfinansować bez wsparcia dobrych ludzi. Tak duży koszt terapii przerasta moje możliwości.

Proszę o Państwa pomoc w celu doprowadzenia wieloletnich zmagań z nowotworami do szczęśliwego końca.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Prace Duze czekaja :) 220

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Wytrwałości i wiary!!! 144

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
39,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
3,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
63,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
53,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3 505.68 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.