Zbiórka dla Krystyny

Krystyna Grzywanowska, Warszawa,
numer zbiórki: 111858

slide1

Opis zbiórki

PL

W 2020 r. w Dniu Matki dowiedzialam się, że mam raka wątroby. Potem miałam 4 zabiegi wstrzykiwania do guza chemioterapeutyku - pomogło na ok. rok i guz siedział w uśpieniu. Niestety później zacząl szybko rosnąć. Otrzymałam leczenie doustne lekiem sorafenib. Po tygodniu jego stosowania mało nie umarłam - dostałam wylewów, biegunki i odwarstwiania śluzówek w jamie ustnej. Leczenie wstrzymano. W tym czasie guz rósł osiągając wielkość 22 cm (jest chyba wiekszy niż wątroba). Powiedziano mi wowczas, że w programach NFZ bezpłatnego leczenia nie mogą mi podać innych leków (przepisy nie pozwalały).

 

Na Wawelskiej dano mi nadzieję leczenia w programie naukowym bezpłatnie, ale ostatecznie uznano, że jestem za stara i rak jest zbyt zaawansowany, więc powinnam iść do hospicjum, żeby umrzeć bez bólów. Wtedy cudowny lekarz dr Leszek Kraj powiedział mi o możliwości leczenia lekiem niwolumab - jednak mozliwe to było tylko w sposób komercyjny. Po 2 dawkach leku poczułam się znacznie, znacznie lepiej, a guz zmniejszył sie o 3 cm. Niestety lek kosztuje 9 403,00 PLN i trzeba go podawć co 4 tygodnie - dopóki żyję.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Słowa wsparcia

donor2
Krystyna Sęk
miesiąc temu
Niech Pani trzyma się jak najdłużej, dla siebie i dla rodziny. Trzymam kciuki. Krysia- koleżanka Iwony z liceum 24

donor2
Marlena Sent
miesiąc temu
Pani Krystyno, Cieszymy się że zastosowane lekarstwo pomaga. To bardzo skuteczny lek. Życzymy Pani dużo zdrowia i szczęśliwego życia. Marlena i Hanna Sent 23

donor2
MAŁGORZATA NADŁONEK
miesiąc temu
Serdeczne pozdrowienia dla Pani Krystyny. Gośka i Grześ 22

donor2
Ireneusz Antczak
miesiąc temu
Cieszymy się, że lek pomaga, będzie dobrze Irek i Zosia 19

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 dni temu
50,00 zł

donor2
Grzegorz Kaminski
17 dni temu
200,00 zł

donor2
Marta Sent-Pawłowska
30 dni temu
500,00 zł

donor2
Halina Wilk
miesiąc temu
200,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   2 025.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.