Chcę żyć!

Krystian Moj, Świętochłowice,
numer zbiórki: 111589

slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Witaj, nazywam się Krystian, mam 56 lat. Jestem byłym pracownikiem służby zdrowia, przez kilkanaście lat byłem ratownikiem medycznym. Jestem ojcem, dziadkiem, wdowcem i dumnym właścicielem pieska imieniem Dżeki. O swojej diagnozie dowiedziałem się na początku czerwca - rak płaskonabłonkowy nierogowaciejący szczęki górnej lewej. I się zaczęło.. Pomijając swoje zdrowie psychiczne (ciężar takiej wiadomość jest ogromny), zacząłem żmudną procedurę dokładnej diagnostyki, setek badań i kwalifikacji do zabiegu operacyjnego. Niestety. Dnia 17 sierpnia usłyszałem, że rak jest już na tyle rozległy że nie kwalifikuje się do operacji na dzień obecny. Szybka zmiana myślenia i oczywiście podejmujemy inne możliwe działania - mocna chemia, w dalszym etapie radioterapia, a ostatecznie operacja, jeśli będzie to możliwe.       

W wieku 43 lat zostałem wdowcem, sam z dwójką dorastających córek (18 lat i 14 lat). Poradziłem sobie na tyle, na ile umiałem, do dziś jesteśmy z córkami bardzo blisko i mogę śmiało powiedzieć, że biorę czynny udział w wychowywaniu wnuków (Daniel i Julia, lat 9 oraz najmłodszy Nikodem, lat 3).

Każdy wpłacony grosz na moje leczenie będzie wykorzystany w tym właśnie celu i będzie realną pomocą w tych ciężkich czasach, które są przed naszą rodziną. Wydatków już jest dużo (leki, badania, dojazdy do lekarzy, itp.), a będzie jeszcze więcej. Obie córki zostały same z dziećmi, dlatego na ich pomoc finansową nie mogę liczyć, bo po prostu nie mają takiej możliwości. Prócz nich nie mam innej rodziny. Sam jestem na rencie, która wynosi obecnie po potrąceniach komorniczych 911 zł. Pracuję dorywczo, bez umowy. Będę wdzięczny każdemu, kto otworzy serce i będzie chciał pomóc mnie i innym potrzebującym. Dziękuję za poświęcaną uwagę.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Powodzenia! 82

donor2
Wioleta
7 miesięcy temu
<3 67

donor2
Artur Rutkowski
7 miesięcy temu
Zdrowia dobro wraca 65

donor2
Joanna Rabanda
7 miesięcy temu
Trzymam kciuki 🤗 56

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
62,80 zł

donor2
Ania
6 miesięcy temu
300,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Joanna Rabanda
7 miesięcy temu
50,00 zł
Trzymam kciuki 🤗 56

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   482.75 zł
2022.09.15
Wypłata: 1 200,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.07.26
Wypłata: 851,47 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.