Proszę o wsparcie w walce z chorobą

Kornel Łyjak, Rosnowo,
numer zbiórki: 111603

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam. Nazywam się Kornel i dopiero co skończyłem 25 lat. Moje życie jak dotąd było bardzo ekscytujące, ciągle coś się działo, pracowałem jako kurier: do pracy, do znajomych posiedzieć, pogadać, miałem ciągle kontakt z ludźmi, aż tu przyszedł weekend, kiedy pojechałem odwiedzić rodziców. Niestety nie mieliśmy blisko lekarza rodzinnego, więc trzeba było dzwonić po karetkę. Myślałem, że zrobią mi badania, jakieś leki podadzą i wypuszczą (bo pojechałem z bólem żołądka i przełyku). No i tak to przeleżałem 2 dni na SORze, bo już pierwszego dnia mieli podejrzenia, że może być białaczka, ale dopiero po tych dwóch dniach mnie zamknęli na oddział i wtedy lekarz powiedział mi, że to ostra białaczka szpikowa. Od tamtej pory cały świat mi się zawalił. Od pół roku praktycznie nikogo nie spotkałem, ciągle w zamknięciu siedzę (na dodatek przez pandemię nawet z sali nie można wychodzić).

Przez tę chorobę także straciłem pracę, a jeżdżenie między Koszalinem a Szczecinem czy Koszalinem a Gdańskiem też trochę kosztuje, tym bardziej że nie mogę poruszać się żadnymi środkami komunikacji, gdzie jest dużo ludzi, bo nie mam żadnej odporności po tych chemiach. Niedługo też dojdą leki poprzeszczepowe, które boję się, że będą drogie...

Jeśli to czyta osoba, która jest w podobnej sytuacji, ma podobną chorobę, to śmiało proszę pisać. Będziemy się podtrzymywać na duchu, bo jednak łatwiej jest, kiedy dwie osoby znają ten ból, który przechodzą. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Maria Wojtowicz
rok temu
Dużo zdrowia!!! Besos. xx. 89

donor2
Klaudia Czarlińska
rok temu
Trzymaj się Kornel! 88

donor2
Miłosz Smulski
rok temu
Życzę zdrówka i powodzenia? 86

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Trzymaj się! 74

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
21,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
15,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
36,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
28,90 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   16 390.72 zł
2022.11.23
Wypłata: 626,50 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
2022.10.27
Wypłata: 983,39 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
2022.08.29
Wypłata: 1 005,77 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.