Tina - Never ever give up

Konstancja Wdzięczna-Gaborska, Stargard,
numer zbiórki: 111956

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Publikacje o Podopiecznym

Potrzebna jest pomoc dla pani Konstancji ze Stargardu
24kurier.pl | Publikacja z 2024.01.25

Konstancja Wdzięczna-Gaborska ze Stargardu choruje na raka żołądka. Pilnie potrzebne są pieniądze na leczenie....

Czytaj dalej

Opis zbiórki

PL

Drogi Czytelniku,

 

gdy stoisz nad urwiskiem, a za plecami lawina zbliża się wielkimi krokami, szybko analizujesz swoje życie i weryfikujesz, co tak naprawdę ma znaczenie.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina, a w szczególności moja pierwsza i bezwarunkowa miłość, Konstancja.

 

Los skrzyżował nasze drogi i połączył na dobre i na złe, a owocem tego są wspaniałe nastolatki - Wiktoria (12) i Karol (14).

W jednej z reklam telewizyjnych przedstawiano "mamę" jako osobę, która nigdy nie choruje. Konstancja, zdrobniale Tina, też nigdy nie chorowała. To Ona zawsze stała na straży naszego szczęścia i zdrowia, zawsze dając z siebie 120%, zawsze z uśmiechem na twarzy, będąc promieniem słońca w najbardziej burzliwych chwilach.

 

Konstancja - moja ukochana żona, wspaniała matka i przyjaciółka - niesamowita osoba. 

Napisała książkę, prowadzi blogi, tworzy aranżacje wnętrz- a wszystko robi z taką pasją, że jak na nią patrzę, to zakochuję się po raz wtóry. Zawsze ma dobre intencje, jest pełna miłości, dobra i niezwykłej determinacji.

Konstancja marzy, aby zobaczyć, jak dzieci dorastają, jak się zakochują, jak walczą z pierwszymi trudnościami i pytają mamę o radę. Tina jest najszczęśliwsza w podróży, a jej wielkim marzeniem jest zobaczyć zorzę polarną.

Jest filarem naszej rodziny, a ja nie pozwolę Jej odejść bez walki!!! Zrobię wszystko, co w mojej mocy!

 

Moja żona ma raka żołądka z licznymi przerzutami. Jest w ciężkim stanie i potrzebuje opieki, rehabilitacji, a co najważniejsze, odpowiedniego leczenia. 

Rozpoczęliśmy leczenie w Polsce, ale nie jest ono wystarczające. Szukamy alternatywy za granicami kraju (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Izrael). Leczenie za granicą jest bardzo kosztowne, a i w kraju każde konsultacje słono kosztują. A ja muszę wykorzystać każdą możliwość.

W Izraelu onkologia jest najbardziej rozwinięta na świecie, jednak każda konsultacja to około 1000 EUR; każda chemia to kilka tysięcy EUR (razy kilkanaście); każda operacja to kilkadziesiąt tysięcy EUR. Wspólnymi siłami możemy dać Tinie szansę na wieloletnie życie - jak Bóg da.

 

Ludzi dobrych serc jest naprawdę dużo, wiele osób nam pomaga na co dzień, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Jednak potrzebujemy też Waszej pomocy finansowej. Mały datek w połączeniu z masą wielkich serc może czynić cuda. 

Każdy datek to krok w stronę nadziei na lepsze jutro dla naszej rodziny. Każda darowizna, nawet najmniejsza, jest na wagę złota, bo każdy z nas pisze własną historię, a Tina potrzebuje czasu, aby swoją dokończyć!

Słowa wsparcia

donor2
Daria Jurczyk-Ziółkowska
miesiąc temu
Wierzę bardzo, że będzie dobrze! Walcz Kochana! ❤️❤️❤️ #sercemztobą 35

donor2
Ania i Kuba
miesiąc temu
Dużo zdrowia !!! 32

donor2
Agnieszka Kunicka
miesiąc temu
Tak naprawdę brak mi słów 😢 Wierzę, że wygrasz tą walkę 😘 . Jestem z Tobą i trzymam kciuki 😘 28

donor2
T Burak
miesiąc temu
Tina trzymamy kciuki 26

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Bożena Kuszela
5 godzin temu
75,00 zł

donor2
EWELINA
8 godzin temu
200,00 zł

donor2
Magda K-D
wczoraj
75,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
10,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   54 330.31 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.