Cel zbiórki został osiągnięty.

Katarzyna Monika Sawicka, Łuków,
numer zbiórki: 110692

slide1

Dziennik

2019.01.21
Witam. Dziękuję, że jesteście ze mną. W maju 2018 po wielu perypetiach zaczęłam chemioterapię, którą skończyłam w listopadzie. Nie piszę jak to zniosłam, bo wiem że każdy inaczej to przechodzi. Dzięki osobom, które wsparły mnie finansowo byłam dużo spokojniejsza, że nie zabraknie mi środków na pokrycie kosztów leków czy dojazdów do Warszawy. Obecnie jestem na zasiłku rehabilitacyjnym. W grudniu miałam rezonans. Jest dobrze . Teraz borykam się ze skutkami po radio i chemioterapii takimi jak problemy z sercem, skórą, ciśnieniem, zatorowością. Czeka mnie operacja na tarczycę i wiele jeszcze innych rehabilitacji. Dlatego będę niesamowicie wdzięczna za każdą pomoc. Z góry dziękuję za wszelkie przekazane środki.
2018.10.25
Dziękuję bardzo za przekazanie 1% podatku dla mnie.
2018.02.16
Chciałabym bardzo podziękować za wsparcie jakie od Was otrzymuję.Wiele to dla mnie znaczy. Nie jest łatwo walczyć z chorobą,gdy na drodze pojawiają się dodatkowe przeszkody. Ja walczę z zatorowością płucną przez pół roku muszę przyjmować zastrzyki , to kolejny wydatek z którym muszę się zmierzyć.Dlatego muszę prosić dalej o wsparcie ...

Opis zbiórki

PL

Cel zbiórki został osiągnięty.

Dziękujemy za wpłaty.

********************************************************************

Witam Wszystkich,

mam na imię Kasia i mam 41 lat. Jestem kochającą żoną i matką dwóch cudownych córek 16-letniej Natalki i 7-letniej Patrycji.
Mimo wielu przeciwności losu jakie towarzyszyły mi przez całe życie, nigdy się nie poddawałam i z uporem walczyłam o to aby stworzyć mojej rodzinie dom pełen miłości, do którego drzwi zawsze stoją otworem. W ostatnim czasie pokonaliśmy z mężem wiele przeciwności i wreszcie nasze życie nabrało więcej kolorów. 

Niestety w październiku 2017 roku zdiagnozowano u mnie złośliwego guza mózgu - glejaka. Przeszłam operację w Klinice Neurochirurgii w Warszawie, podczas której guz został w całości usunięty. Po operacji jednak miałam problemy z wysławianiem się, pisaniem, a wykonywanie prostych czynności sprawiało mi trudności.
Miesiąc po operacji, rezonans kontrolny przygotowujący do leczenia (radioterapii) wykazał, ogromnego krwiaka, który wymagał natychmiastowej, kolejnej operacji. Druga operacja również przebiegła pomyślnie, a konsekwencje pierwszej operacji zostały zniwelowane. Zaczęłam lepiej mówić, pisać i poruszać się.

Teraz czeka mnie długie leczenie, dzięki któremu mam szansę żyć. Radioterapia i chemioterapia są bardzo inwazyjnymi metodami leczenia dlatego będę potrzebowała wsparcia - Waszego wsparcia!!! Jestem zdeterminowana i gotowa walczyć z chorobą.  Ja i moja rodzina mamy ogromną nadzieję, że takie leczenie powstrzyma lub chociażby spowolni rozwój mojej choroby oraz zlikwiduje zagrożenie życia.

Koszty dotychczasowego leczenia, wydatki na diagnostykę, dojazdy do placówek medycznych są bardzo wysokie, dlatego bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc finansową. Za każdą wpłatę  będę wdzięczna z całego serca.
Jedynym Moim marzeniem jest w tej chwili żyć jak najdłużej u boku męża i patrzeć jak dorastają nasze kochane córki.

Będziemy bardzo wdzięczni, za każdą okazaną pomoc. Każda złotówka ma bardzo wielkie znaczenie.

Wygrajmy moją walkę z nowotworem wspólnie!

 

Słowa wsparcia

donor2
Lilla Dziak
4 lata temu
Powodzenia Kasiu. 329

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Wierzę, że się uda. :) 326

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Dasz rade :) 326

donor2
Aneta Sierakowska
4 lata temu
Trzeba zawsze mieć nadzieję my również wierzymy że wszystko będzie dobrze 323

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
19,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
8,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
9,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
18,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   17 750.28 zł
2022.04.11
Wypłata: 740,80 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne,transport
2022.02.01
Wypłata: 544,44 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,transport
2021.12.01
Wypłata: 677,16 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.