Wsparcie w leczeniu

Katarzyna Karpińska, Braniewo,
numer zbiórki: 111731

slide1

Dziennik

2022.09.26

Kochani, Ci których znam i Ci których nie. 

Chciałabym z całego serca Wam podziękować za każdą wpłaconą kwotę i za cudowne słowa wsparcia. Jesteście Wielcy. Walczymy, nie poddajemy się.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Kasia, mam 35 lat. Do tej pory moje życie biegło spokojnie. Mam pracę i kochającego 11-letniego syna, którego sama wychowuję od 6 lat. 

 

W kwietniu 2022 r. znalazłam u siebie w piersi guza. Po wszystkich badaniach i biopsji mammotomicznej okazało się, że jest to nowotwór złośliwy sutka. Właśnie zaczynam chemioterapię i swoją walkę z rakiem. Po kilku miesiącach chemioterapii będzie mnie czekała operacja mastektomii i radioterapia. 

 

Będzie to bardzo ciężki okres dla mnie i mojego syna pod względem psychicznym jak i finansowym. Utrzymujemy się tylko z mojej pensji, która się zmniejszy z racji długotrwałego leczenia. Dlatego pomyślałam, że w ludziach siła, że może mogę liczyć na Waszą pomoc. Przyda się każda złotówka, która pomoże mi w leczeniu, dojazdach do szpitala oraz codziennych wydatkach związanych z walką o zdrowie. Chcę wyzdrowieć dla mojego syna, wrócić do pracy i żyć pełnią życia. Obiecuję, że jak tylko poczuję się silniejsza, od razu zabieram się do działania. Mam w sobie sporo pozytywnej energii i chcę ją dobrze spożytkować. Życie stawia przed nami wiele wyzwań. Jednym z najważniejszych dla mnie dziś jest pokonanie choroby. Wierzę, że tak będzie i jeszcze wiele rzeczy wspólnie zrobimy razem. Z góry dziękuję za okazane wsparcie i każdą złotówkę.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
19 dni temu
Duzo wiary! Wiara czyni cuda ! W tych trudnych czasach brak nam wiary i miłosierdzia... 19

donor2
Kaśka Gierko
9 dni temu
Kasiu zdrówka życzę będzie wszystko ok .Jeszcze świat otworzy Ci drzwi na lepsze jutro napewno Bądź silna😘😉😘😘😘 19

donor2
Łukasz
9 dni temu
Kasia życzę dużo siły w walce z chorobą. Wieżę że wszystko się będzie dobrze 👍 15

donor2
Małgorzata
9 dni temu
Siła kobiety jest niewyobrażalna ,bo walczy zawsze na pierwszym miejscu nie o siebie,ale zawsze dla kogoś. Miłość do dziecka sprawia, że przenosimy góry. Kasiu pokonasz każdą górę,nie podawaj się nigdy Jesteś cudowną osobą, mamą Dużo siły i dużo Zdrówka ✊🥰 14

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 godzin temu
500,00 zł

donor2
Anna Kuszilek
19 godzin temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
23 godziny temu
10,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
10,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   10 011.60 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.