Wsparcie w leczeniu

Katarzyna Karpińska, Braniewo,
numer zbiórki: 111731

slide1

Dziennik

2022.09.26

Kochani, Ci których znam i Ci których nie, 

chciałabym z całego serca Wam podziękować za każdą wpłaconą kwotę i za cudowne słowa wsparcia. Jesteście wielcy. Walczymy, nie poddajemy się.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Kasia, mam 36 lat. Do tej pory moje życie biegło spokojnie. Mam pracę i kochającego 12-letniego syna, którego sama wychowuję od 6 lat. 

W kwietniu 2022 r. wyczułam u siebie w prawej piersi guza. Po wszystkich badaniach i biopsji mammotomicznej okazało się, że jest to nowotwór złośliwy sutka. W sierpniu zaczęłam chemioterapię i swoją walkę z rakiem. Po kilku miesiącach chemioterapii czeka mnie operacja usunięcia guza i węzłów chłonnych oraz radioterapia. 

 

Będzie to bardzo ciężki okres dla mnie i mojego syna pod względem zarówno psychicznym, jak i finansowym. Utrzymujemy się tylko z mojego wynagrodzenia, które się pomniejszyło z racji długotrwałego leczenia. Dlatego pomyślałam, że w ludziach siła, że może mogę liczyć na Waszą pomoc. Przyda się każda złotówka, która pomoże mi w leczeniu, dojazdach do szpitala oraz codziennych wydatkach związanych z walką o zdrowie.

 

Chcę wyzdrowieć dla mojego syna, wrócić do pracy i żyć pełnią życia. Obiecuję, że jak tylko poczuję się silniejsza, od razu zabieram się do działania. Mam w sobie sporo pozytywnej energii i chcę ją dobrze spożytkować. Życie stawia przed nami wiele wyzwań. Jednym z najważniejszych dla mnie dziś jest pokonanie choroby. Wierzę, że tak będzie i jeszcze wiele wspaniałych rzeczy mnie w życiu czeka. Z góry dziękuję za okazane wsparcie i każdą złotówkę. Jesteście wspaniali!

Słowa wsparcia

donor2
Łukasz
rok temu
Kasia życzę dużo siły w walce z chorobą. Wieżę że wszystko się będzie dobrze 👍 202

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Duzo wiary! Wiara czyni cuda ! W tych trudnych czasach brak nam wiary i miłosierdzia... 184

donor2
Małgorzata
rok temu
Siła kobiety jest niewyobrażalna ,bo walczy zawsze na pierwszym miejscu nie o siebie,ale zawsze dla kogoś. Miłość do dziecka sprawia, że przenosimy góry. Kasiu pokonasz każdą górę,nie podawaj się nigdy Jesteś cudowną osobą, mamą Dużo siły i dużo Zdrówka ✊🥰 169

donor2
Kaśka Gierko
rok temu
Kasiu zdrówka życzę będzie wszystko ok .Jeszcze świat otworzy Ci drzwi na lepsze jutro napewno Bądź silna😘😉😘😘😘 169

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Kamil Poprawski
8 miesięcy temu
1,00 zł

donor2
Grzegorz Drygała
8 miesięcy temu
1,00 zł

donor2
Jakub Skwarek
8 miesięcy temu
1,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
1,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   8 821.69 zł
2024.05.27
Wypłata: 623,95 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne
2024.01.16
Wypłata: 295,19 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne
2023.11.08
Wypłata: 279,54 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.