Leczenie onkologiczne - lek nierefundowany

Katarzyna Grabowska, Białystok,
numer zbiórki: 111597

slide1

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Kasia. Choruję na raka szyjki macicy. Pierwszą diagnozę usłyszałam w 2007 roku. Z uwagi na zły stan ogólny niekwalifikujący do zabiegu chirurgicznego podjęto decyzję o radioterapii i chemioterapii.

Leczenie przyniosło efekty i było skuteczne na okres 10 lat. Po tym  czasie mój świat ponownie legł w gruzach, gdyż nastąpiła wznowa choroby nowotworowej. Zastosowano kolejną chemioterapię, lecz po dwóch latach choroba znowu się odezwała. Byłam leczona w październiku i listopadzie 2020 r. - zastosowano 5 frakcji brachyterapii HDR, ale po 8 miesiącach biopsja i diagnoza zwaliła mnie z nóg. W najgorszych snach nie spodziewałam się, że choroba znowu powróci, lecz niestety spotkało mnie to czwarty raz. Teraz jestem w trakcie kilku cykli chemioterapii agresywnej, które ciężko znoszę.

Na chwilę obecną lekarze chcą dołączyć do aktualnego leczenia preparat o nazwie Avastin, który nie jest refundowany w leczeniu raka szyjki macicy. Obecnie przebywam na rencie, mam orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy i nie jestem w stanie samodzielnie sfinansować leczenia które jest bardzo kosztowne (około 50 tys. zł). Chcę walczyć i pokonać nowotwór, bo mam dla kogo żyć i wierzę, że jeszcze wiele pięknych chwil przede mną.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
Trzymam kciuki! 74

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
Jezu Ufam Tobie. 74

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
355,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
26,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
246,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
48,40 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 519.83 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.