Pomoc w sfinansowaniu dalszego leczenia onkologicznego

Karolina Skrzypczak, Kościan,
numer zbiórki: 111833

slide1

Opis zbiórki

PL

Cześć,

 

mam na imię Karolina. Jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych chłopców w wieku 3 i 8 lat. Moje życie toczyło się normalnie do marca 2021 roku. Wówczas nagle zachorowałam na raka jelita grubego. W związku z tym, że nie miałam wcześniej żadnych objawów, był to dla mnie, jak i dla całej mojej rodziny ogromny szok. 
Wiele czasu nie minęło, a okazało się, że mam przerzuty na wątrobę. Przeszłam wówczas kolejną operację. Następnie miałam cykl chemioterapii. Kiedy myślałam, że jest już po wszystkim, że jestem zdrowa, to w tomografie komputerowym wyszły przerzuty na otrzewną. W szpitalu, w którym się leczyłam, powiedziano mi, że nie ma już dla mnie ratunku. Usłyszałam wtedy, że pozostaje mi tylko brać chemię do końca życia. Byłam totalnie rozbita. Wyglądałam i czułam się dobrze. Nic mnie przecież nie bolało, a tu taka diagnoza. Po prostu nie mogłam w to uwierzyć...

 

Ani ja, ani mój mąż nie daliśmy za wygraną. Mąż znalazł profesora, który podjął się operacji HIPEC. Po niej miałam wykonane badanie PET, które pokazało, że w powłokach otrzewnej są jeszcze przerzuty. I zamiast chemii uzupełniającej miałam paliatywną. Moje leczenie wyglądało tak, że  dwa razy w miesiącu na trzy dni jeździłam na chemioterapię prawie 300 km w jedną stronę. Ponieważ był to oddział dzienny, dodatkowo musiałam zorganizować sobie zakwaterowanie i wyżywienie. Generowało to duże koszty, nie wspominając o prywatnych wizytach lekarskich. 


Gdy skończyłam chemioterapię, w lutym tego roku miałam wykonaną kolejną operację na otrzewną. Wiem, że w tej chwili czeka mnie ponownie chemioterapia i wiele kosztownych badań, które obciążają budżet rodzinny. Pomimo tego wszystkiego jestem optymistycznie nastawiona do walki z rakiem, ponieważ wiem, że mam dla kogo żyć. Niestety oprócz tego optymizmu i wsparcia najbliższej rodziny potrzebuję pieniędzy. Dlatego bardzo proszę o pomoc, dzięki której będę mogła pokryć koszty mojego dalszego leczenia. Z góry serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
15 dni temu
Karolinka! Jestem całym ❤️ z Tobą! Z pomocą wielu dobrych serc uzbieramy tę kwotę 💪 do dzieła! 20

donor2
Weronika Buchwald
15 dni temu
Trzymam kciuki 🍀🍀🍀 wracaj szybko do zdrowia 🤗 20

donor2
Jolanta Urbaniak
15 dni temu
❤️❤️❤️ 17

donor2
Ania
13 dni temu
Trzymamy za Panią kciuki! ❤️ 13

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 godzin temu
75,00 zł

donor2
Marzenna Kucharska
17 godzin temu
200,00 zł

donor2
Sandra Miedzińska
wczoraj
75,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 dni temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   22 505.76 zł
2023.03.27
Wypłata: 1 031,94 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,transport,środki farmakologiczne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.