Rak piersi

Justyna Łucka, Dąbrowa Górnicza,
numer zbiórki: 111713

slide1

Dziennik

2023.03.26

Witam,

z badań histopatologicznych wyszła niepełna odpowiedź na chemioterapię przedoperacyjną, więc jestem w trakcie dalszej walki o powrót do zdrowia, która potrwa kolejne 10 miesięcy chemioterapii oraz radioterapii.

Trzymajcie kciuki :)

Dziękuję za wsparcie i pamięć.

Pięknego dnia życzę!

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Św. Jan Paweł II.

2023.02.24

Witam Kochani,

jestem już po operacji - obecnie czekam na wyniki histopatologiczne, które powiedzą nam, jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Teraz nabieram sił i regeneruję się. Dziękuję za wsparcie. 

Pięknego dnia życzę!

Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Witam Kochani,

 

mam na imię Justyna. W kwietniu 2022 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi HER 2+ nieluminalny naciekający z przerzutami na węzły chłonne. Po usłyszeniu diagnozy rozsypałam się na kawałki, przez pierwsze dni nie mogłam się pozbierać. Nadal jest mi ciężko, ale obiecałam sobie, że będę silna dla swoich dzieci: 10-letniego syna, 3-letniego syna oraz 2-letniej córki. Zostałam wstępnie zakwalifikowana do przedoperacyjnego leczenia systemowego, które będzie trwało 5 miesięcy, następnie czeka mnie operacja usunięcia guza oraz zajętych węzłów chłonnych i ponowna chemioterapia oraz radioterapia. Cały okres leczenia jest zaplanowany na 12 miesięcy. Po zakończonym leczeniu moim marzeniem jest wrócić do normalnego życia, do pracy którą kocham, do realizowania swoich planów, które sobie założyłam oraz do bycia niezależną. Jednak przede wszystkim pragnę widzieć, jak dzieci wkraczają w dorosłe życie i wspierać je na tej drodze.

 

Wiem, że czeka mnie bardzo trudny okres i dlatego pieniążki ze zbiórki chciałabym przeznaczyć przede wszystkim na koszty wizyt lekarskich oraz konsultacji specjalistycznych, a także dojazdów z nimi związanych, koszty leczenia oraz rehabilitacji, koszty zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, a także medycznego. Wciąż rosnąca inflacja utrudnia mi możliwości finansowania leczenia choroby nowotworowej na każdym jej etapie. 

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie i pomoc. ♥️

Słowa wsparcia

donor2
Grzegorz B.
10 miesięcy temu
Jedni drugich cieżary noście "Jedni drugich brzemiona noście, ta tak wypełnicie....." 64
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję za okazane wsparcie♥️

donor2
Grzegorz B.
5 miesięcy temu
Niech Panią wspiera Królowa Matka Miłosierdzia. 37
donor2
Właściciel zbiórki
🙏 Dziękuję

donor2
Grzegorz B.
4 miesiące temu
Dużo wiary w dobre zakończenie... 31
donor2
Właściciel zbiórki
❤️✊ Dziękuję

donor2
Grzegorz B.
2 miesiące temu
Pani Justyno Niedługo już wiosna Trzeba szybko zdrowiec i korzystac z natury... 17
donor2
Właściciel zbiórki
Piękne słowa i takie prawdziwe. Każdy spacer dodaje mi energii i sił oraz napawa optymizmem:)Wiosna to piękna pora roku:)

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Grzegorz B.
miesiąc temu
160,00 zł
Tak trzymać :-) Co do soków: w-g tego co wiem są 2 metody konserwacji soków : Pasteryzacja – czyli część witamin i nie tylko niszczy sie termicznie. Druga metoda to konserwanty: czyli wprowadzamy dodatkowe toksyny do organizmu. (chyba nie ma innych opcji dla soków??) Może lepiej, jeśli uda się kupić wiekszą ilość owocu to zamrozić w małych woreczkach i wtedy można robic pyszne koktajle przez jesien , zime. My robilismy tak dawniej z czarną porzeczką też bardzo cenny owoc i nie potrzebuje tych toksycznych oprysków. Jasne że trzymam kciuki za Panią, ale mam coś mocniejszego: ja też miałem przejścia, ale nie zdrowotne a z innego powodu (…) sytuacja była bez wyjścia (po ludzku) I wtedy zacząłem poszukiwania medalika z dziecięcych lat i znalazłem : “Cudowny Medalik 1830” prawie zapomnany mały – wielki medalik: i pomógł mi..... Ja wiem że dla niektórych to tylko mały kawałeczek aluminium, ale dla mnie ma Moc. Na pewno odmienia serce czlowieka... 10
donor2
Właściciel zbiórki
Witam, Pana wpisy dają mi zawsze dużo do myślenia🙂

donor2
Grzegorz B.
2 miesiące temu
150,00 zł
Oj :-( :-( :-( Pani Justyno … zasmucił mnie ten ostatni wpis..... :-( :-( :-( Poprzednie wpisy były raczej optymistyczne … tak przynajmniej je odbierałem... Pani Justyno, to ja moze napisze co ja wyeksperymentowałem na sobie, na własnym organizmie: Moc tkwi w naturze , : Prosze zapytać swojego lekarza co o tym myśli i czy nie ma jakiś przeciwskazan dla Pani : (Ja nie jestem lekarzem, ale wierze i kocham nature i troche eksperymentuje nad wzmacnianiem swojego organizmu i to sa moje prywatne opinie, wnioski i spostrzeżenia …) 1) Jagoda Kamczacka – niedługo bedzie sezon : prawdziwa bomba witaminowa! I nie tylko … nawet sceptycy mowili |”... niezle daje...” nie da sie ukryc : ten owoc ma moc, dla mnie to bomba Już sie coraz wiecej mowi o tym bardzo cennym owocu w Internecie 2) Pokrzywa szczegolnie młode listki (już sa) mozna dodawc do wszystkiego, prawie do wszystkich potraw. 3) Czystek lekarski zioło dostepne w aptece (najlepiej w postaci suszonej a nie saszetek) ja pije napar codziennie... 4)Grejpfruty – bardzo wzmacnia serce , ale Uwaga sa przeciwskazania! Np: moja znajoma która miała operacje na tarczyce nie może ich jesc... Mnie bardzo wzmacniaja... 5)Igiełki , sosna, swierk, jodła , – poteżny, a zapomniany antyseptyk I nie tylko: Ja żuje igiełki codziennie : także bardzo cenny błonnik ktorego układ trawienny niezbednie potrzebuje Od tego czasu nie mam zadnych infekcji typu grypa, gardło itd... Niedługo beda puszczac młode pędy – ja je chrupie … i zjadam... (jest sporo przepisow na sieci...) niektóre gatunki takze moga wywoływac lekkie reakcje alergiczne na skorze... (Uwaga: podobno cisy sa trujace... ) 6) Siemie lniane mielone : zaparzone rano na czczo pije 7) buraki czerwone: szczegolnie zakwas zrobiony po ukiszeniu burakow : takie winko jest super. Już jest dużo przepisow na sieci , ja daje dużo czosnku ,pleśnia po ukiszeniu prosze sie nie przejmowac. 8)Szara i złota reneta – staropolskie jabłko ze starych jabłoni , bardzo cenne , nie potrzebuje opryskow i tych chemikaliow co te nowe odmiany , te nowe odmiany nie sa tak dobre... Niestety trudno je już teraz dostac. 9) kozie mleko ma inny skład niz mleko krowie. Ale jest duzo wartościowsze. Lepiej przyswajalne. Koza to bardzo wybredne i czyste zwierzatko ... 10) Młode listki czarnego bzu (już sa) – na oczyszczenie organizmu.. Np: moj organizm ma własciwosci do zakwaszania sie... 11) młode listki brzozy – na oczyszczenie ... Polecam : Klimuszko , Kneipp – zabiegi wodolecznicze... Pokarm powinien leczyć a nie truć. Jak napisałem na poczatku : nie jestem lekarzem : ale może dla Pani Pani Justyno także bedzie to użyteczne , prosze porozmawiac ze swoim lekarzem bo być może moga być jakies konflikty z lekami ktore Pani bierze... lub inne alergiczne... itd. Pani Justyno Pani Musi wyzdrowieć! Pani bedzie potrzebna swoim Pociechom jeszcze przez długie lata... Przepraszam za brak polskich czcionek... Prosze mi wybaczyć szczerość... 13
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję za te bardzo cenne wskazówki cześć z nich również stosuję a resztę napewno wprowadzę - jeszcze raz dziękuję bardzo. ❤️ Ostatni wpis owszem nie był optymistyczny ale Ja się nie poddaję naprawdę i jeszcze Pana pomoc nieoceniona 🤜🔥🤛 Z pędów sosny co roku robię syropy, widzę że w sprzedaży jest sok 100% z jagody kamczackiej 🙂 zaopatrzę się również w taki sok poza sezonem 🤗 Pana szczerość jest jak najbardziej na miejscu 🙂

donor2
Grzegorz B.
2 miesiące temu
210,00 zł
Pani Justyno Niedługo już wiosna Trzeba szybko zdrowiec i korzystac z natury... 17
donor2
Właściciel zbiórki
Piękne słowa i takie prawdziwe. Każdy spacer dodaje mi energii i sił oraz napawa optymizmem:)Wiosna to piękna pora roku:)

donor2
Grzegorz B.
3 miesiące temu
210,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   818.58 zł
2023.02.08
Wypłata: 976,75 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.12.02
Wypłata: 387,81 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.11.24
Wypłata: 535,50 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne,inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.