Rak piersi

Justyna Łucka, Dąbrowa Górnicza,
numer zbiórki: 111713

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam Kochani,

Mam na imię Justyna. W kwietniu 2022 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi HER 2+ nieluminalny naciekający z przerzutami na węzły chłonne. Po usłyszeniu diagnozy rozsypalam się na kawałki, przez pierwsze dni nie mogłam się pozbierać. Nadal jest mi ciężko, ale obiecałam sobie, że będę silna dla swoich dzieci 10-letniego syna, 3- letniego syna oraz 2-letniej córki. Zostałam wstępnie zakwalifikowana do przedoperacyjnego leczenia systemowego, które będzie trwało 5 miesięcy, następnie czeka mnie operacja usunięcia guza oraz zajętych węzłów chłonnych i ponowna chemioterapia oraz radioterapia. Cały okres leczenia jest zaplanowany na 12 miesięcy. Po zakończonym leczeniu moim marzeniem jest wrócić do normalnego życia, do pracy którą kocham, do realizowania swoich planów, które sobie założyłam oraz do bycia niezależną. Jednak przede wszystkim pragnę widzieć, jak dzieci wkraczają w dorosłe życie i wspierać je na tej drodze.

Wiem, że czeka mnie bardzo trudny okres i dlatego pieniążki ze zbiórki chciałabym przeznaczyć przede wszystkim na koszty wizyt lekarskich oraz konsultacji specjalistycznych, a także dojazdów z nimi związanych, koszty leczenia oraz rehabilitacji, koszty zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, a także medycznego. Wciąż rosnąca inflacja utrudnia mi możliwości finansowania leczenia choroby nowotworowej na każdym jej etapie. 

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie i pomoc ♥️

 

 

 

 

 

 

Słowa wsparcia

donor2
Grzegorz B.
12 dni temu
Jedni drugich cieżary noście "Jedni drugich brzemiona noście, ta tak wypełnicie....." 7

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Grzegorz B.
12 dni temu
127,00 zł
Jedni drugich cieżary noście "Jedni drugich brzemiona noście, ta tak wypełnicie....." 7

donor2
Darczyńca Anonimowy
16 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Izabela Rak
21 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   267.76 zł
2022.08.01
Wypłata: 928,34 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.