Wspólnie wygońmy raka - Leczenie i rehabilitacja

Joanna Stasiak, Węgorzyno,
numer zbiórki: 111322

slide1

Opis zbiórki

PL

Jestem osobą, której wszędzie pełno. Realizatorką wielu wielu projektów dla dzieci i nie tylko. Pomysłodawczynią i realizatorką akcji charytatywnych dla najbardziej potrzebujących, nauczycielką od 24 lat i NAJWAŻNIEJSZE - KOCHAJĄCA MAMĄ trójki wspaniałych dzieci oraz  ŻONĄ od 26 lat.❤️. 

Nagła diagnoza całkowicie wywróciła moje życie do góry nogami. 

Zaczęło się stosunkowo niedawno, bo w styczniu tego roku. Po narzekaniu na ból piersi, ból przy podnoszeniu ręki oraz po palpacyjnym wyczuciu guzka już wiedziałam, że konieczna jest pilna wizyta u lekarza. Po pierwszym usg, kolejne. Następnie biopsja. Diagnoza - naciekający trójujemny rak prawej piersi oraz rak wewnątrzprzewodowy piersi lewej. Całe szczęście bez przerzutów.  Od usg do pierwszej chemii minął miesiąc, a od diagnozy tydzień! To właśnie CZAS odgrywa najważniejszą rolę w wygraniu nierównej walki z rakiem! 

Bywają lepsze i gorsze dni - jak w każdej chorobie. Ale silna głowa i wiara, że wszystko będzie dobrze są najważniejsze❤️ Od zawsze wolę ofiarowywać pomoc innym, niż ją otrzymywać, lecz teraz potrzebuję jej bardziej niż kiedykolwiek!!! Mam 48 lat i większość życia przed sobą. Ogromna wola walki, wsparcie rodziny i przyjaciół daje mi nadzieję na pokonanie tego ciężkiego przeciwnika. Środki na leczenie potrzebne są na każdym etapie. Dlatego potrzebuje Twojej pomocy! 

Leczenie trwa.

Następny etap to poważna operacja, mastektomia, rekonstrukcja oraz rehabilitacja i wreszcie powrót do UPRAGNIONEGO zdrowia! Koszty na każdym etapie wzrastają, a leczenie musi trwać bez przerwy. 

Bardzo proszę o wsparcie. Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękuję! To dla mnie niezwykle ważne. 

Joanna 

Darowizny na rzecz  leczenia Asi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Dużo zdrowia i wytrwałości! ✊?Powodzenia? 140
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję ?

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Szybkiego powrotu do zdrowia! 132
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję ?

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
204,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
50,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
35,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
25,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   644.16 zł
2021.12.29
Wypłata: 405,95 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2020.12.21
Wypłata: 526,30 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.