Chwilowo wstrzymuję zbiórkę. Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom.

Joanna Stachurska, Warszawa,
numer zbiórki: 110817

slide1

Dziennik

2018.07.06
Wydarzyła się rzecz niesłychana. Producent leku, na który przede wszystkim zbierałam pieniądze, zgodził się sponsorować dalsze leczenie. Jest to niewątpliwie ulga, ale walka trwa nadal. W tej sytuacji zgromadzone środki zamierzam wykorzystać na dalszą diagnostykę, rehabilitację i leczenie ortopedyczne. Z całego serca chcę podziękować wszystkim Darczyńcom. Jesteście kochani.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Asia. Do niedawna myślałam, że najgorsze już za mną. Mam doświadczenie w walce z nowotworem. Dwukrotnie z nim wygrałam. Kiedy człowiek wiele w życiu przejdzie, myśli sobie, że może dość już nieszczęść. Wystarczy na jedno życie. Teraz będzie lepiej. Ale rak nie trzyma się reguł. Sam je wyznacza i tym razem poprzeczkę podniósł wysoko. Zaatakował kości. Głównie kręgosłup i kość udową.

Operacja nie wchodzi w grę. Jestem w trakcie radioterapii pod opieką lekarzy z warszawskiego Centrum Onkologii. Jednocześnie przyjmuję chemioterapię. Później czeka mnie dalsza farmakoterapia i ortopedyczne naprawianie zniszczeń, jakich choroba już dokonała.

Jedyną nadzieją dla mnie jest lek z grupy inhibitorów kinaz białkowych. Dzięki niemu można dwukrotnie wydłużyć średni czas do kolejnej walki. Niestety nie jest on refundowany. Miesięczna dawka kosztuje 15 tysięcy złotych. Przyjmuje się go aż do pojawienia się kolejnych przerzutów.

Niedawno dostałam maszynę do szycia. Miałam uszyć córeczce sukienkę na pierwszy dzień w przedszkolu. Emilka ma dopiero dwa i pół roku. Chcę być przy niej jak najdłużej. Dla niej będę walczyć z całych sił i nie poddam się. Dlatego potrzebna mi jest Wasza pomoc. Żebym mogła być z rodziną...

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 lat temu
Asiu życzę dalszej wytrwałości dla Ciebie i Bliskich, i przede wszystkim szczęśliwego powrotu do zdrowia! (PZdr. DRP) 481

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
24,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
75,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
47,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
18,40 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   17 423.95 zł
2024.03.09
Wypłata: 1 178,46 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2024.03.09
Wypłata: 2 849,00 zł, kategoria wydatków: inne,badania diagnostyczne
2023.11.15
Wypłata: 2 520,62 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne,rehabilitacja
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.