Wołanie o pomoc!

Janina Rodkiewicz, GDAŃSK,
numer zbiórki: 110668

slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   84.96 zł
2020.11.24
Wypłata: 466,50 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2019.12.13
Wypłata: 1 241,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne,konsultacje medyczne,inne
2018.09.13
Wypłata: 744,00 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Witam,

Nazywam się Janina Rodkiewicz, mam 62 lata. 23 maja 2017 r. zdiagnozowano u mnie raka piersi. Jestem po usunięciu piersi. Obecnie jestem poddawana chemioterapii, następnie czeka mnie radioterapia. 

Jedynym moim dochodem jest emerytura w wysokości 1410,- zł. miesięcznie. Mieszkam sama w mieszkaniu komunalnym, w którym nie ma gazu, wszystko pracuje na prądzie - ogrzewanie, bojler na ciepłą wodę i kuchenka. Moje miesięczne wydatki, to:

308,- zł. opłata za czynsz

400,- zł. energia elektryczna

+- 200,- zł. leki na depresję

reszta na comiesięczną skromną egzystencję i bieżąco zapisywanie leki.

Do tej pory pomagał mi mój jedyny syn, ale w obecnej chwili przebywa w zakładzie karnym za przewinienia drogowe co uniemożliwia mu opiekę nade mną. Jestem zdana na siebie i ewentualnie na dobry humor i dobre serce sąsiadów.

Z uwagi na zły stan zdrowia (zawroty głowy, słabość, złe znoszenie chemioterapii) mam duże trudności z pokonaniem trasy do i od lekarza onkologa, na pobrania krwi przed wizytą u onkologa oraz na zabiegi chemioterapii  - środkami komunikacji miejskiej, wobec czego korzystam z uprzejmości sąsiadów. Niestety nie jestem w stanie zapłacić chociaż za paliwo - wprawia mnie to w zakłopotanie i dyskomfort psychiczny. Nie wiem jak długo to potrwa i jak długo sąsiedzi będą mnie dowozić do przychodni i odwozić do domu ponieważ jest to kłopotliwe z uwagi na czas oczekiwania podawania chemii.

Po zaaplikowaniu chemii mam złe wyniki krwi - zgodnie z zaleceniem lekarza muszę wypijać drinki proteinowe, stosować odżywki niezbędne na jej poprawienie. Gdy wyniki są złe - wypadam z programu otrzymania chemii, co automatycznie wydłuża czas leczenia i zwalczenia raka. 

Jest mi bardzo ciężko i potrzebuję pomocy tak w kwestii opłacenia transportu na wizyty lekarskie, na pobrania krwi do badań oraz wyjazdy do szpitala na podanie chemii, a także na zakup zalecanych przez lekarza środków farmakologicznych w celu uzyskania lepszych wyników krwi by leczenie przebiegało sprawnie i bez przesunięć.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie. 

Janina Rodkiewicz

Darowizny na rzecz leczenia Janiny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Słowa wsparcia

donor2
Maria Sz
4 lata temu
Witam panią.Mam prośbę nie załamywać się bedzie dobrze trzeba wierzyć i mieć nadzieję,jestem z panią. 280
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje bardzo za wsparcie i slowa otuchy.

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Życzę Pani jak najszybszego powrotu do zdrowia i wszystkiego co najlepsze na nadchodzące Święta i Nowy Rok. Wierzę, że za jakiś czas choroba będzie dla Pani tylko wspomnieniem i będzie się Pani cieszyła zdrowiem. Wszystkiego dobrego!!! 235
donor2
Właściciel zbiórki
Dziekuje bardzo za wsparcie i zycze Wesolych Swiat

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia, moja mama- Pani imienniczka również walczy z rakiem piersi. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 222
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję bardzo i życzę mamie żeby się trzymała niech się nie poddaje!!!!

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Wesołych świąt Bożego Narodzenia 205
donor2
Właściciel zbiórki
Wzajemnie!!!

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
84,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
10,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
5,00 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.