Jestem, bo TY jesteś

Jagna Polaczyk, Poznań,
numer zbiórki: 111515

slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   5 152.32 zł
2022.04.08
Wypłata: 682,25 zł, kategoria wydatków: transport,konsultacje medyczne
2022.03.16
Wypłata: 1 204,54 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.10.14
Wypłata: 283,62 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Dzień dobry,

mam na imię Jagna, lat 26. Niedawno mój świat zawirował, życie stanęło w miejscu, by skoncentrować się na badaniach diagnostycznych. Ich efektem jest nie do uwierzenia diagnoza - nowotwór piersi.

Prognoza leczenia chemioterapią bardzo inwazyjną. Podanie za podaniem, bez chwili wytchnienia dla organizmu. Bardzo trudne chwile za mną, a jeszcze trudniejsze przede mną. Po pierwszym szoku, żalu i myśli "dlaczego", następuje czas refleksji i czas zebrania siły do walki. Choroba wyzwoliła w moich przyjaciołach i znajomych tak wielkie pokłady empatii, poczułam ich ogromne wsparcie i doświadczam mocy pozytywnych wzruszeń do łez. Przestałam już płakać nad niesprawiedliwością losu, teraz już tylko płaczę z radości i świadomości, jak ważni są ludzie wokół, którzy bezinteresownie chcą mi pomóc, wyzwalając poczucie, jak jestem dla nich ważna. To właśnie oni wraz z najbliższymi są moim największym motorem do walki. Kocham życie, ale kocham życie wśród ludzi będąc z nimi na dobre i złe. U mnie teraz chwilowo nie najlepiej ;) Ale robię porządek z choróbskiem i pełna wiary w powodzenie leczenia czekam na nowy etap mojego życia.

Dzięki postępowi w diagnostyce, współczesna onkologia może zaoferować spersonalizowany tok leczenia – dostosowany do cech danego nowotworu. Lekarze zyskali dostęp do testów wielogenowych, które zastosowane u odpowiednio wyselekcjonowanej grupy pacjentów stanowią cenne narzędzie diagnostyczne. Pomagają zaplanować optymalne dla danego chorego leczenie oraz ocenić prawdopodobieństwo nawrotu choroby. Niestety testy tego typu nie są refundowane przez NFZ. Proszę o wsparcie finansowe głownie na ten cel. Może okazać się również, że w niedługim czasie zostaną zatwierdzone kolejne terapie celowane molekularnie, które będą wskazaniem w leczeniu "mojego" typu nowotworu. Koszty takich terapii są bardzo wysokie, nie do udźwignięcia przez przeciętny budżet domowy i bez pomocy innych nie do zrealizowania.

Z góry przekazuję ogromne podziękowania za każdą kwotę, która wpłynie na moje konto. Jestem, bo Ty jesteś!!!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Ubuntu! 94

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Dużo zdrówka! 84

donor2
Mariusz Bilewicz
rok temu
Życzę wygranej. Mnie się udało.! Trzymam kciuki! 74

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
Zdrowia! 74

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
50,00 zł
UBUNTU. Ja jestem bo Ty jesteś 21

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
5 115,19 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
136,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
334,00 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.