Proszę pomóż zdobyć środki na nierefundowane leczenie

Jacek Kropkowski, GDAŃSK,
numer zbiórki: 111017

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Witam !

Jestem Jacek, mam 58 lat, w listopadzie 2018r. po przeprowadzeniu biopsji potwierdzono u mnie raka złośliwego.

Zbieram pieniądze na nierefundowane leczenie, konsultacje ze specjalistami i pobyt w klinice

Mam szanse dzięki Twojej pomocy pokonać chorobę. Leczenie wczesnych stadiów raka metodami refundowanymi przez NFZ, wywołuje szereg nieodwracalnych powikłań: radykalna operacja powoduje okaleczenie i niesprawność, chemioterapia i radioterapia niszczy komórki rakowe, ale również i te zdrowe, co stanowi zagrożenie dla życia lub powoduje kalectwo. Duże szanse dla mnie na całkowite wyzdrowienie daje przeprowadzenie nowocześniejszych zabiegów mniej inwazyjnych, jak zabieg Nanoknife, zabieg HIFU oraz wspomagające zastosowanie hipertermii. Dodatkowo muszę zmierzyć się z kosztami licznych prywatnych konsultacji, badań i przejazdów do ośrodka leczenia.

Zmieniłem radykalnie tryb swojego życia. Obecnie stosuję diety oczyszczające organizm z toksyn, w celu wzmocnienia własnego systemu odpornościowego i odnowienia prawidłowego przepływu energetycznego, bo bez tego, leczenie jest mało skuteczne. Samopoczucie jest o wiele lepsze i powróciła nadzieja na wyzdrowienie.

Oprócz raka mam problemy z kręgosłupem, posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jednak ZUS odmawia prawa do renty, dlatego pracuję z ograniczeniami zawodowo. Prowadzę szkolenia i audyt w zakresie stosowania w praktyce prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, RODO i PPK. Jeśli Ty lub Twoja Firma - Urząd ma z tym problemy, chętnie pomogę, dopóki sił i zdrowia wystarczy. Bardzo proszę o wsparcie finansowe i liczę, że razem z Tobą uda mi się chorobę pokonać.

Darczyńcom dedykuję wiersz

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Jacek Kropkowski 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Sylwia Kazimierska
3 lata temu
Skromnie, ale z całego serca. Pozdrawiam, powodzenia. ? 247

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Rok temu zmarł na raka płuc mój mąż. Dla niego nie było ratunku. Mam nadzieję, że Tobie się uda. Życzę tego z całego serca. Ja jestem osobą wierzącą - będę się za Ciebie modlić. Powodzenia !!!! 233

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Siły i wytrwałości ! 232

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Pozdrawiam serdecznie ...poczytaj o amigdalinie i marihuanie w leczeniu nowotworów ... https://wolnekonopie.org/2015/02/adam-wierzba/ 226

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
200,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
20,00 zł
❤️ 37

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
200,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3 074.62 zł
2022.07.26
Wypłata: 818,84 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna,środki farmakologiczne,konsultacje medyczne
2022.07.05
Wypłata: 457,98 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,terapia onkologiczna,środki farmakologiczne
2022.06.13
Wypłata: 617,66 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,terapia onkologiczna,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.