Cel został osiągnięty, dziękuję! Na ten moment zawieszam zbiórkę.

Izabela Czyż, Dębnica Kaszubska,
numer zbiórki: 111441

slide1

Opis zbiórki

PL

Moja historia z rakiem rozpoczęła się 21 lat temu. Pół roku po studiach i zamążpójściu usłyszałam diagnozę RAK PIERSI. Cały świat zatrzymał mi się w miejscu. Szybkie działania, operacja, chemioterapia, proces zdrowienia mijały jak w mgnieniu oka. Niedługo  po leczeniu zaszłam w ciążę. I tu kolejne rozczarowanie dorosłym życiem - moja wyczekiwana córeczka na świat przyszła z zespołem Downa. Zaangażowanie w proces wychowania dziecka z dysfunkcją zajmowało dużo czasu, jednak nie zaniedbywałam siebie. Dbałam o regularne wizyty lekarskie. Po 7 latach na świat przyszła druga córka. Funkcjonowałam normalnie, byłam żoną, matką, pracownikiem na etacie, realizowałam swoje pasje i marzenia. Celebrowałam każdą chwilę, każdy dzień, każdy rok...

W 2013 roku organizowałam swoje 40 urodziny. Zamiast imprezy - pobyt w szpitalu, zamiast prezentu - diagnoza: niezależny pierwotny rak piersi drugiej. Długie leczenie: operacja, chemioterapia, radioterapia, herceptyna, powrót do "NORMALNOŚCI". Przez wiele lat  pracowałam jako wolontariuszka onkologiczna, niosąc wsparcie chorym. W międzyczasie wykonałam wiele testów na nosicielstwo wadliwych genów. Okazało się, że jestem nosicielem genu Tp53, który nie daje mi odporności na choroby nowotworowe.

W 2020 roku diagnoza gruczolakorak trzustki zwaliła mnie  z nóg. Mój  świat po raz kolejny zatrzymał się i nie chce ruszyć. Przeszłam bardzo skomplikowaną operację usunięcia całej trzustki, wynikiem której jest cukrzyca typu 3 i problemy gastryczne. Jestem w trakcie  ciężkiej chemoterapii. Mimo  wrednych rokowań, które towarzyszą tej chorobie, nie tracę nadziei na powrót do zdrowia. Mam nadzieję być jeszcze z moimi dziećmi i mężem, którzy tak bardzo mnie potrzebują. Mam nadzieję powrócić do pracy, którą tak bardzo kocham. Mam ochotę na spotkania z przyjaciółmi. Mam ochotę na życie, na realizowanie swoich pasji i marzeń. 

Zebrane środki finansowe przeznaczę na leczenie, rehabilitację oraz diagnostykę. 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Joanna Sadowska
rok temu
IZA DASZ RADĘ!!! TRZYMAM KCIUKI. 142

donor2
Daria Guzowska
rok temu
Dużo zdrowia i siły Pani Izo ❤️ 135

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Całym sercem jestem z Tobą!!! 126

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
175,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
29,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
13,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
58,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   12 625.32 zł
2022.07.15
Wypłata: 1 123,37 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
2022.06.10
Wypłata: 2 535,09 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
2022.03.06
Wypłata: 2 649,42 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.