Cel został osiągnięty, dziękuję! Na ten moment zawieszam zbiórkę.

Izabela Czyż, Dębnica Kaszubska,
numer zbiórki: 111441

slide1

Opis zbiórki

PL

Moja historia z rakiem rozpoczęła się 21 lat temu. Pół roku po studiach i zamążpójściu usłyszałam diagnozę RAK PIERSI. Cały świat zatrzymał mi się w miejscu. Szybkie działania, operacja, chemioterapia, proces zdrowienia mijały jak w mgnieniu oka. Niedługo  po leczeniu zaszłam w ciążę. I tu kolejne rozczarowanie dorosłym życiem - moja wyczekiwana córeczka na świat przyszła z zespołem Downa. Zaangażowanie w proces wychowania dziecka z dysfunkcją zajmowało dużo czasu, jednak nie zaniedbywałam siebie. Dbałam o regularne wizyty lekarskie. Po 7 latach na świat przyszła druga córka. Funkcjonowałam normalnie, byłam żoną, matką, pracownikiem na etacie, realizowałam swoje pasje i marzenia. Celebrowałam każdą chwilę, każdy dzień, każdy rok...

 

W 2013 roku organizowałam swoje 40 urodziny. Zamiast imprezy - pobyt w szpitalu, zamiast prezentu - diagnoza: niezależny pierwotny rak piersi drugiej. Długie leczenie: operacja, chemioterapia, radioterapia, herceptyna, powrót do "NORMALNOŚCI". Przez wiele lat  pracowałam jako wolontariuszka onkologiczna, niosąc wsparcie chorym. W międzyczasie wykonałam wiele testów na nosicielstwo wadliwych genów. Okazało się, że jestem nosicielem genu Tp53, który nie daje mi odporności na choroby nowotworowe.

 

W 2020 roku diagnoza gruczolakorak trzustki zwaliła mnie z nóg. Mój świat po raz kolejny zatrzymał się i nie chce ruszyć. Przeszłam bardzo skomplikowaną operację usunięcia całej trzustki, wynikiem której jest cukrzyca typu 3 i problemy gastryczne. Jestem w trakcie ciężkiej chemoterapii. Mimo wrednych rokowań, które towarzyszą tej chorobie, nie tracę nadziei na powrót do zdrowia. Mam nadzieję być jeszcze z moimi dziećmi i mężem, którzy tak bardzo mnie potrzebują. Mam nadzieję powrócić do pracy, którą tak bardzo kocham. Mam ochotę na spotkania z przyjaciółmi. Mam ochotę na życie, na realizowanie swoich pasji i marzeń. 

 

Zebrane środki finansowe przeznaczę na leczenie, rehabilitację oraz diagnostykę. 

Słowa wsparcia

donor2
Joanna Sadowska
2 lata temu
IZA DASZ RADĘ!!! TRZYMAM KCIUKI. 164

donor2
Daria Guzowska
2 lata temu
Dużo zdrowia i siły Pani Izo ❤️ 156

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Całym sercem jestem z Tobą!!! 146

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
175,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
29,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
13,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
58,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3 767.81 zł
2022.11.13
Wypłata: 8 055,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,inne
2022.10.20
Wypłata: 1 672,72 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
2022.07.15
Wypłata: 1 123,37 zł, kategoria wydatków: inne,środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.