Zbieram na rehabilitację, chcę znów być sprawna i pewna siebie!

Iwona Wleklik, Rydzyna,
numer zbiórki: 110258

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam!

Mam na imię Iwona. Pochodzę z Wielkopolski. W listopadzie tego roku skończę 42 lata.

Zanim postawiono mi diagnozę często miałam stany podgorączkowe, uczucie duszności i ciągłego zmęczenia. Zaczęło mnie to zastanawiać i niepokoić…

28 luty 2013 roku. Tego dnia odebrałam wynik biopsji – rak piersi z nadekspresją receptora HER2. Pojawił się strach, przerażenie i pierwsze pytanie: „Ile mi jeszcze czasu pozostało?” Nie ma nic gorszego od niepewności i braku wiedzy. Zaczęłam poszukiwać informacji, jak sobie poradzić z sytuacją, w której postawiła mnie choroba?

Zostałam poddana chemioterapii, operacji, radioterapii oraz terapii uzupełniającej herceptyną. Obecnie najważniejsza jest systematyczność badań kontrolnych i rehabilitacja.

Zmagam się ze skutkami ubocznymi leczenia. Czeka mnie ponowny zabieg chirurgiczny.

Pieniądze jakie uda mi się uzbierać chciałabym przeznaczyć na leczenie skutków ubocznych i rehabilitację. Marzę, że uda mi się zrobić ponowną operację rekonstrukcji. Jest to proces wieloetapowy, niestety drogi, i nie refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki rekonstrukcji znów poczuję się pewną siebie kobietą.

Z góry serdecznie dziękuję za życzliwość, gest zrozumienia i pomocy.

Iwona

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

Chcesz dodać otuchy w walce Podopiecznego? Przekaż darowiznę i dopisz kilka słów wsparcia!

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
35,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
48,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
18,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
37,20 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   9 535.23 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.